• 27.05.2024
        • Pszczółki świętują Dzień Mamy i Taty

• Wierszem i piosenką uczciły Dzień Mamy i Taty maluchy z grupy Pszczółek, które 27 maja gościły w swojej sali kochanych rodziców. Czterolatki pięknie recytowały wierszyki, a śpiew i taniec wywołał u rodziców bardzo duże wzruszenie.

Czterolatki obdarowały mamusie i tatusiów własnoręcznie przygotowanymi dzbanuszkami, ramkami ze zdjęciami oraz laurkami.

Część artystyczna w grupie Pszczółek rozpoczęła się od życzeń, jakie wszystkim rodzicom złożyła pani dyrektor Edyta Krzemińska, która podkreśliła wkład i zaangażowanie mam oraz tatusiów w wychowanie przedszkolaków.

Wiele radości dzieciom oraz ich rodzicom sprawiło przyjęcie – słodkie ciasta i owoce bardzo smakowały zwłaszcza zmęczonym występem czterolatkom.

Pszczółki oraz ich rodzice mogli także wykonać zdjęcia na specjalnie z tej okazji przygotowanym tle.

Dzień Mamy i Taty upłynął Pszczółkom w bardzo radosnej i rodzinnej atmosferze.

Uroczystość przygotowała Kamila Korneluk z pomocą Marzeny Butrym, przy dużym zaangażowaniu rodziców oraz pani Grażynki Loda.