• 11.10.2023
        • Pszczółki w Minizooparku

• 10 października maluchy z grup Pszczółek oraz Jagódek wyruszyły na swoją pierwszą w tym roku wycieczkę. Panie wychowawczynie Kamila Korneluk, Joanna Patrejko oraz Katarzyna Karmasz zabrały czterolatków do Minizooparku w Walimiu.
          Przedszkolaki były wręcz zachwycone spotkaniem ze zwierzątkami zarówno egotycznymi, jak i tymi domowymi. Wiele radości sprawiało im karmienie wielbłąda, alpak, czy króliczków oraz głaskanie tych zwierzątek.
          Z uwagą słuchały informacji o zwierzętach, które przekazywali oprowadzający po zoo i obserwowały zachowanie m.in. surykatek czy pięknych papug. Maluchy miały niepowtarzalną okazję dotknąć wiewiórki i nakarmić małpkę.
          Szaleństwu nie było końca na placu zabaw oraz dmuchańcu. Na zakończenie pobytu w zoo dzieci z wielkim apetytem zajadały się kiełbaskami z ogniska, a potem z uśmiechem na ustach wsiadły do autobusu i wróciły do przedszkola.
          To była wyjątkowo udana i wesoła wycieczka, która wprawiła maluchy w doskonałe nastroje.

KK