• 27.09.2023
        • Jagódki zwiedzają Komisariat Policji

• W dniu 27.09.23 r. czterolatki z grupy ,, Jagódek" odwiedziły Komisariat Policji w Terespolu. Po przybyciu na miejscu zostaliśmy oprowadzeni po budynku komisariatu. Na zewnątrz zaś czekały na nas wozy policyjne, łódź oraz wóz wojskowy. Wszystkie dzieci bardzo chętnie wsiadały i robiły sobie w nich pamiątkowe zdjęcia. Mieliśmy okazję również wysłuchać krótkiej pogadanki na temat bezpieczeństwa. Dzieci odpowiadały na pytania i oglądały zaprezentowane sprzęty. Dzisjsze spotkanie było dla nas wszystkich bardzo pouczające i wartościowe.
          Składamy serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom Komisariatu Policji w Terespolu za dzisiejsze spotkanie i poświęcony dla nas czas.
                                                                                      K. Karmasz
                                                                                      J.Patrejko