• 28.04.2022 20:11
      • Dnia  22 kwietnia nasze przedszkolaki miały okazję obchodzić Światowy Dzień Ziemi. W tym dniu maluchy z grupy trzylatków dowiedziały się jak dbać o środowisko, a także w jaki sposób pomóc naszej planecie, by była czysta i piękna. Dzieci wspólnie uczyły się jak prawidłowo segregować śmieci. Brały udział w zabawach ruchowych. Słuchały ekologicznych piosenek i wierszyków przybliżających im to święto. Na zakończenie przedszkolaki wykonały pracę plastyczną, wyklejając planetę Ziemię. Wykorzystując, zaś rolki po papierze stworzyły piękne drzewa, które teraz zdobią naszą salę.

K. Karmasz