• Najpierw Biała, potem Warszawa

• 19.06.2019 23:12
        • Czerwiec obfitował w liczne emocje i wrażenia, jakich dzieci doznawały podczas wspólnych wycieczek. Najpierw 6-latki pod opieką pań wybrały się do Białej Podlaskiej, by odwiedzić Bibliotekę Barwną, obejrzeć bajkę "Paskudy" i wstąpić do ulubionego McDonalds’a. Kolejna wycieczka odbyła się 12.06.19r. i wówczas dzieci zwiedziły stolicę. Wśród atrakcji znalazły się: przejazd Kolejką Staromiejską ulicami Starego i Nowego Miasta; spektakl „Calineczka” w Teatrze Kamienica oraz ogromna atrakcja dla każdego młodego piłkarza-zwiedzanie Stadionu Narodowego. Dzieci, pełne wrażeń i emocji, wróciły do domu z pamiątkami i pięknymi wspomnieniami.

D. Wójcik, A. Szamuk

• Tournee Kopciuszka po przedszkolu

• 19.06.2019 22:45
        • 6-latki przygotowane przez Panią A. Szamuk wystąpiły z przedstawieniem o Kopciuszku (przygotowanym pierwotnie na Dzień Babci i Dziadka) jeszcze dwukrotnie. Na początku czerwca pochwaliły się swoimi talentami przed młodszymi kolegami i koleżankami z grupy Pani Wiesi. Następnie zaprezentowały grę aktorską przed przyszłymi przedszkolakami podczas Dni Otwartych. Za każdym razem odgrywały swoje role pewniej i bardziej profesjonalnie, a wisienką na torcie był pięknie odtańczony na koniec polonez. Nic, tylko czekać, aż przedstawienie „wyjdzie” poza mury przedszkola i dzieci zaprezentują swoje talenty szerszej publiczności :-).

D. Wójcik

• Reprezentacja 6-latków na Dziecięcym Festiwalu Piosenki

• 19.06.2019 23:13
        • Festiwal Piosenki Dziecięcej jest w naszej szkole już tradycją. W tym roku na jego scenie stanęły rozśpiewane 6-latki, które pod okiem Pani Agnieszki Laskowskiej przepięknie zaprezentowały angielską piosenkę „Mr Golden Sun”. Dzieci wystąpiły poza konkursem, rezerwując sobie tym samym miejsce na scenie w przyszłym roku :-).

D. Wójcik

• „Kiedyś mama mi mówiła, że w rodzinie drzemie siła....”

• 05.06.2019 21:10
        • We wtorek (28.05.19r.) grupa 6-latków, tradycyjnie już, świętowała swój „Dzień Rodziny”. Integracyjne spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem, które przygotowała Pani A. Szamuk. Mali aktorzy zaprezentowali historię pewnej miłości, w której nie zabrakło żartobliwych, wprost z życia wziętych, scenek. W drugiej części występu dzieci wyśpiewały swoją miłość do rodziców i z życzeniami na ustach wręczyły przygotowane prezenty. Potem przyszedł czas na słodki poczęstunek i wesołe tańce przedszkolaków, po których zmęczeni i zadowoleni uczestnicy mogli wrócić do domów.

D. Wójcik, A. Szamuk