• DZIEWCZĘTA Z GIMNAZJUM NAJLEPSZE POD SIATKĄ

26.02.2016 21:57

W Kodniu odbyły się eliminacje międzygminne w siatkówkę dziewcząt z gimnazjum. W zawodach uczestniczyły trzy szkoły – Gimnazjum Kodeń, PG1 Terespol i Gimnazjum Piszczac. Rozgrywki zostały przeprowadzone systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu nasze dziewczyny grały z uczennicami z Piszczaca, wygrywając 2-0 w setach. W drugim meczu z gospodarzami zawodów przegraliśmy pierwszego seta 25-15. W drugim secie dziewczyny zrewanżowały się i wygrały w takim samym stosunku. W decydującym secie nie daliśmy sobie odebrać zwycięstwa i wygraliśmy 15-9. Dzięki temu nasza reprezentacja awansowała do Finału Powiatu, który odbędzie się 5 lutego w Międzyrzecu Podlaskim.

Skład naszej drużyny – Paula Fedorowicz, Anna Mielniczuk, Iza Orepuk, Katarzyna Parafiniuk, Klaudia Panasiuk, Dominika Maciuk i Klaudia Pilipczuk.

• ELIMINACJE MIĘDZYGMINNE W MINI KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

Systemem każdy z każdym odbyły się eliminacje międzygminne w mini koszykówce chłopców, których gospodarzem była JEDYNKA TERESPOL. W pierwszym meczu nasza drużyna wygrała z SP Kodeń 18-8. Kolejnym rywalem była drużyna z Piszczaca. Po bardzo zaciętym meczu odnieśliśmy zwycięstwo 18-17 i wygraliśmy cały turniej.

• ELIMINACJE MIĘDZYGMINNE W SIATKÓWKĘ CHŁOPCÓW

26.02.2016 21:56

W Kodniu odbyły się eliminacje międzygminne w siatkówkę chłopców z gimnazjum. Rywalizacja przebiegała w dwóch grupach. Pierwszy mecz nasza reprezentacja grała z Gimnazjum Zalesie i wygrała w tajbreku 15-10. W drugim meczu także po tajbreku wygraliśmy z Gimnazjum w Kobylanach 15-12. W finale zmierzyliśmy się z gospodarzem turnieju. Po bardzo zaciętej rywalizacji przegraliśmy w tajbreku 15-13.

Skład reprezentacji szkoły – MATEUSZ WASILUK, KAMIL GRYCIUK, KACPER ROŚLIK, ADAM WAWRYSZEWICZ, PATRYK POŁUSZAŃSKI, MATEUSZ ZROL, MATEUSZ SAWICKI i MICHAŁ KURASIŃSKI.

• III miejsce gimnazjalistów w halówkę.

26.02.2016 21:55

Trzecie miejsce zajęli uczniowie w międzygminnym turnieju halowej piłki nożnej rozgrywanym w hali ZSP nr1 w Terespolu 19 stycznia. W rozgrywkach grupowych zajęliśmy pierwsze miejsce, pokonując 3 : 0 Zalesie i remisując 1 : 1 z Piszczacem. W Półfinale przyszło nam się zmierzyć z Kobylanami przegrywając 0 : 2. W finale pocieszenia (o III miejsce) reprezentanci naszej szkoły pokonali gimnazjalistów z Tucznej 4 :2. W drużynie PG Nr 1 wystąpili: Wasiluk Mateusz, Dąbrowski Michał, Tymon Jakub, Roślik Kacper, Leonienko Emil, Jarowicz Daniel, Gregoruk Bartek, Breczko Łukasz, Sawicki Mateusz.