• Koniec miauczenia, czas uczenia…

   • 15.10.2018 18:52
   • Na początku października czwartaki z naszej szkoły wzięły udział w otrzęsinach, podczas których zostały poddane próbom wysiłku ciała i umysłu. Klasy rywalizowały ze sobą w konkurencjach przygotowanych przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie mieli za zadanie namalować portret swojego wychowawcy, ułożyć wierszyk-rymowankę o Pani Dyrektor, ze swoich ciał stworzyć inicjały swoich wychowawców, a także zmierzyli się na torze przeszkód. Musieli również odpowiedzieć na pytania, dotyczące naszej szkoły. Ostatnim obrzędem otrzęsin było uroczyste złożenie aktu ślubowania, przypieczętowane kawałkiem cytryny. Członkowie Samorządu Uczniowskiego rozdali kocie medale i nagrody, kończąc zmagania otrzęsin.
    Następnie odbyła się dyskoteka szkolna, na której świętowaliśmy Dzień Chłopaka. W czasie zabawy przyznano tytuł Mistera Naszej Szkoły – w klasach starszych Arkadiuszowi Jaszczykowi, a w młodszych – Kamilowi Chilukowi.
    Cała impreza przebiegała w znakomitej atmosferze. Wszyscy świetnie się bawili. Zapraszamy na kolejną dyskotekę – Wieczór Wróżb, która odbędzie się już niebawem w naszej szkole…

    AS

   • Wróć do listy artykułów