TO BYŁ BAL ! PIĘKNY BAL ! TAKI CO SIĘ PAMIĘTA LATAMI ....

  Wieloletniej tradycji stało się zadość. W sobotę , 20 stycznia uczniowie klas trzecich gimnazjum świętowali zbliżający się koniec wieloletniej edukacji w naszej szkole. Był to Bal Gimnazjalny 2018. W burgundowym entourage’u, trzecioklasiści weszli na parkiet dostojnym, uroczystym krokiem poloneza, pięknie prezentując umiejętności taneczne. Po wykonaniu staropolskiego tańca złożyli podziękowania nauczycielom, wychowawcom i rodzicom za opiekę, wsparcie i każdą przekazaną porcję wiedzy. Sami zaś, ze swojej strony deklarowali kulturalną zabawę. Słowa dotrzymali. Roztańczeni i rozśpiewani tryskali energią i radością,, jednocześnie wykazując się dojrzałością. Sprawnie nastąpiła integracja pokoleń. Nieco ośmielone dzieci prosiły do tańca swoich rodziców i nauczycieli.

Jak co roku bal uświetnili swoją obecnością przybyli goście, m. in. Burmistrz Miasta Terespol Jacek Danieluk, oraz przedstawiciele Rady Miasta.

To był pierwszy, prawdziwy bal w życiu szesnastolatków „terespolskiej jedynki”. Niebywałość tego wieczoru sprawiła, że zapisze się on szczęściem w ich sercach i pamięci.

 

EB

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Terespolu
    Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi
    21 - 550 Terespol
    ul. Sienkiewicza 27
  • (0 83) 375 21 72
    fax.: 83 375 21 72

Galeria zdjęć