POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Cztery szkolne sztafety przystąpiły do rywalizacji w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Wisznicach. Najlepiej zaprezentowali się chłopcy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w składzie Cezary Zaorski, Jakub Kurylonek, Kamil Chiluk, Dawid Zasiuk, Kacper Machnowski, Patryk Terpiłowski, Damian Uss i Alan Zielonka. W sztafecie 8x1000m okazali się bezkonkurencyjni i uzyskali awans do zawodów rejonowych. Na najniższym  stopniu podium zawody kończyły sztafety dziewcząt klas IV-VI i VII-VIII. Skład reprezentacji – Jowita Filipczak, Katarzyna Iwaniuk, Julia Witkowicz, Julia Jakuszko, Maja Dąbrowska, Iga Arseniuk, Magda Gregoruk, Julia Kwiatkowska, Oliwia Pietrzak, Ola Żukowska, Karolina Wereniewicz, Martyna Czarnołęcka, Martyna Wawryszuk i Iga Rozenbajgier. Tuż za podium na czwartym miejscu zawody ukończyli chłopcy w ramach igrzysk dzieci – Jakub Zasiuk, Kacper Wawryszewicz, Adam Ciapka, Szymon Lewczuk, Michał Kozłowski, Arek Oniszczuk, Maciej Parzyszek.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi