• Sałatka owocowa

10.03.2016 19:32

Przedszkolaki z grupy 4-latków w trakcie zajęć zapoznały się z zasadami zdrowego odżywiania się. Wiedzą, że spożywanie różnorodnych i zdrowych produktów spożywczych oraz codzienna aktywność fizyczna są niezbędne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Z zapałem przyrządziły sałatkę owocową, która wszystkim smakowała wyśmienicie.

09.03.2016 21:31

„4 - latki goszczą Babcie i Dziadków”

Dnia 20.01.2016r. w obu grupach 4-latków odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki z wielkim przejęciem przedstawiły okolicznościową inscenizację, śpiewały piosenki, mówiły wiersze i obdarowały dziadków prezencikami. Słodki poczęstunek i wspólne tańce uświetniły tą uroczystość. Wspólnie spędzony czas sprawił wiele radości dziadkom, babciom i dzieciom, ponieważ jest to najmilsze święto w naszym przedszkolu.

• Wizyta fryzjera

09.03.2016 12:35

Dnia 03.03.2016r. gościliśmy w naszym przedszkolu panią fryzjerkę. Pani Ania przekazała dzieciom dużo ciekawych informacji o tym zawodzie. Pokazała jak się kręci włosy na papiloty, zapoznała dzieci z urządzeniami, którymi posługuje się w swojej codziennej pracy w zakładzie fryzjerskim.
      Dziękujemy pani Ani za przybycie i przekazaną wiedzę o zawodzie fryzjera.

Renata Bednarzak