• Dzień Postaci z Bajek u maluchów

• 07.11.2023 13:27

• 6 listopada z okazji Dnia Postaci z Bajek w naszym przedszkolu było niezwykle radośnie i kolorowo. Przedszkolaki z grup Pszczółek, Jagódek, Krasnali oraz Jeżyków przebrały się w postaci z ulubionych bajek i filmów dla dzieci.
        Tuż po 9 wszystkie grupy wraz z przebranymi z tej okazji wychowawczyniami, udały się do sali Jagódek, gdzie odbyło się wiele konkursów. Przedszkolaki odgadywały tytuły bajek po wysłuchaniu melodii oraz oddzielały groch od makaronu, wcielając się w rolę Kopciuszków. Wiele radości sprawiło im odgadywanie pachnących woreczków oraz taniec na gazecie. Oczywiście nie obyło się bez wspólnego tańca i pociągu po przedszkolu.
        Bajkowy dzień zakończył się sensem kinowym w sali Pszczółek, gdzie maluchy zajadły się popcornem. Każdy przedszkolak mógł także zapozować do zdjęcia w bajkowej fotobudce.
        Obchody Dnia Postaci z Bajek przygotowały wychowawczynie Kasia Karmasz, Kasia Nowacka, Kamila Korneluk oraz Renia Bednarzak.