• PRIMA APRILIS

03.04.2022 19:20

Dzień 1 kwietnia w naszej szkole był nietypowym dniem. Każda klasa miała za zadanie przebrać się zgodnie z motywem, który wcześniej wylosowała. Na korytarzu szkolnym pojawili się farmerzy, kujony, sportowcy, smerfy, Indianie, wakacyjni turyści, rockowcy, fani disco polo, Harry Poter, a także postacie z powieści „Alicja w Krainie Czarów”.

Przedstawiciele samorządu wraz z opiekunkami – panią Anną Kudelską i panią Anną Skolimowską ocenili zaangażowanie i pomysłowość każdej klasy.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu.

Kategoria KLASA:

Julia Kwiatkowska

Kornelia Greczuk

Martyna Waga

Nasze wrażenia z tego dnia:

JESTEŚCIE WSPANIALI I BARDZO POMYSŁOWI…

Dziękujemy za wspólną zabawę.

Samorząd Uczniowski IV-VIII

• PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY w klasach IV – VIII

03.04.2022 19:04

1 MARCA obchodziliśmy w szkole PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY.

Naszą zabawę rozpoczął  Konkurs MINI PLAYBACK SHOW, podczas którego swoje artystyczne występy prezentowały poszczególne klasy, wcielając się w gwiazdy muzyczne. Jury w składzie: pani Edyta Krzemińska, pan Grzegorz Machnowski, pan Tomasz Jezuit oraz przedstawicielka społeczności szkolnej – Natalia Przygocka przy ocenie brało pod uwagę charakteryzację, choreografię i ruch sceniczny, poziom odwzorowania oryginału, znajomość utworu i tekstu oraz oryginalność wykonania. Bezkonkurencyjna okazała się klasa VIIIB, która swoim wykonaniem piosenki „Rudy się żeni” podbiła nie tylko serca jury, ale także całej publiczności, zdobywając główne nagrody – I miejsce oraz Nagrodę Publiczności.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY był także dniem bez plecaka. Tego dnia cała społeczność uczniowska zamienił tradycyjny plecak na inne nosidła. Najzabawniejsze i najoryginalniejsze pomysły zostały nagrodzone w ramach konkursu na NAJBARDZIEJ ODLOTOWE NOSIDŁO KSIĄŻKOWE.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i super zabawę. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również w tak dobrych nastrojach PRZYWITAMY WIOSNĘ😊

Samorząd Uczniowski IV-VIII

30.03.2022 13:30
    • Rozwijamy się dla dzieci...

21.03.2022 14:10

E-Twinning to, najprościej mówiąc, największy pokój nauczycielski w Europie, do którego dołączyła również nasza szkoła. W ramach współpracy realizujemy wspólnie z nauczycielami z innych szkół projekty, dokształcamy się podczas wspólnych zjazdów szkoleniowych i, co niezwykle ważne, wymieniamy doświadczeniami. Obecnie do współpracy z platformą e-Twinning przystąpiła z naszej szkoły pani Anna Antoniuk oraz pani Dorota Wójcik, realizując dwa duże projekty, które już wkrótce ujrzą światło dzienne. (D. W.)