Przedszkolny Przegląd Kolędniczy

31.01.2023 20:18
      Na zakończenie okresu świątecznego w naszym przedszkolu odbył się Przegląd Kolędniczy. Każda z grup zaprezentowała kolędę lub pastorałkę we własnej aranżacji. Powróciły świąteczne wspomnienia...

Choinkowa zabawa przedszkolaków

27.01.2023 16:15
      Dzień 13 stycznia 2023r był dniem wyjątkowym dla przedszkolaków. W tym dniu odbyła się choinka. Program tegorocznej imprezy był bardzo zróżnicowany i bogaty. Organizatorzy imprezy zadbali o dobre humory zapewnili wiele atrakcji. Kolejnym punktem zabawy były tańce. Dzieci po wspólnej zabawie udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Punktem kulminacyjnym choinki było przybycie św. Mikołaja. Uczestnicy imprezy z niecierpliwością czekali na swoje paczki. Najmłodsze dzieci chętnie pozowały do pamiątkowych zdjęć z Mikołajem. Bogaty i ciekawy program choinki przedszkolnej sprawił że wydarzenie to z pewnością na długo zostanie w pamięci wszystkich dzieci.

M. Butrym

Konkurs wiedzy o zawodach

27.01.2023 16:06
      W środę 25 stycznia panie Kamila Korneluk, Ania Antoniuk oraz Marzenka Grygorowicz przygotowały konkurs wiedzy o zawodach, do udziału w którym zaprosiły pięciolatki oraz sześciolatki.
      Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierszym etapie każdy idywidualnie odpowiadał na zagadki dotyczące różnych zawodów. Następnie dzieci pracowały w grupach. Każdy zespół miał do wykonia kilka zadań, m.in. przedszkolaki musiały  wskazywać przedmioty niezbędne w pracy krwacowej czy policjanta. W nagrodę za prawidłową odpowiedź dzieci otrzymywały słodkości.
      Na zakoczenie konkursu przedszkolaki kolorowały obrazki przedstawiające wybrane zawody.

• Smacznie, zdrowo, kolorowo

06.01.2023 12:12

W naszym przedszkolu zorganizowano konkurs fotograficzny pt. "Smaczniez zdrowo, kolorowo!". Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu odżywiania oraz wspólnego spędzania czasu w gronie rodzinnym. W konkursie uczestniczyły wszystkie grupy przedszkolne, dzieci otrzymały drobne upominki i dyplomy. Serdecznie gratulujemy!!!

Świąteczny konkurs rozstrzygnięty

23.12.2022 09:22

W PONIEDZIAŁEK 19 GRUDNIA ODBYŁO SIĘ WRĘCZENIE DYPLOMÓW I NAGRÓD ZA UDZIAŁ W KONKURSIE ,,ŚWIĄTECZNA BOMBKA’’. UDZIAŁ W NIM BRAŁY DZIECI Z GRUP MŁODSZYCH, JAK I STARSZYCH. WSZYSTKIM UCESTNIKOM ZOSTAŁY WRĘCZONE PAMIĄTKOWE DYPLOMY I UPOMINKI. PIĘKNE PRACE, KTÓRE DZIECI WYKONAŁY WSPÓLNIE Z RODZICAMI ZDOBIĄ TERAZ PZEDSZKOLNE KORYTARZE.

K. KARMASZ,   E. KRÓLIK