• Pszczółki na spacerze

   Pszczółki na spacerze

   22.09.2022 20:26
   Trzylatki z grupy Pszczółek coraz lepiej czują się w roli przedszkolaków i chętnie poznają zarówno swoje przedszkole, jak i najbliższe otoczenie. Dzieci wybrały się także na spacer do szkoły, aby zobaczyć pomnik św. Królowej Jadwigi – patronki szkoły, do której za kilka lat będą uczęszczały. Maluszkom bardzo spodobał się pomnik św. Jadwigi, więc na pewno jeszcze nie raz wybiorą się na taki spacerek.

                                                                                                Kamila Korneluk

    
  • Dzień Przedszkolaka w grupie Pszczółek

   Dzień Przedszkolaka w grupie Pszczółek

   22.09.2022 07:10
   20 września maluchy z grupy Pszczółek po raz pierwszy obchodziły Dzień Przedszkolaka. Trzylatki znakomicie bawiły się uczestnicząc w zabawach ruchowych, ale także tańcząc i śpiewając w rytm dziecięcych hitów. 
   Wiele radości sprawiły im oczywiście także wspólne zabawy - w tym dniu nasze trzylatki znacznie więcej się śmiały, aniżeli płakały. Każda Pszczółka na zakończenie tego dnia otrzymała medal Super Przedszkolaka. 


                                                                                            Kamila Korneluk

    
  • Dzień Przedszkolaka u Jagodek

   21.09.2022 19:55

   Dzień Przedszkolaka, który obchodzimy 20 września to pierwsza okazja do wspólnego świętowania w przedszkolu. Dzieci z grupy "Jagódki" z radością bawiły się, śpiewały piosenki i tańczyły. Drobne upominki sprawiły dzieciom radość. 

   Wychowawca grupy 
   J. Patrejko     

  • Dzień Strażaka

   Dzień Strażaka

   09.05.2022 20:15

   4 maja obchodzimy Dzień Strażaka. Strażacy to niezwykle odważni ludzie. O tym, jak ważna jest ich praca i jak duży należy im się szacunek, rozmawialiśmy w minioną środę z przedszkolakami. Maluszki dowiedziały się, co potrzebne jest strażakom w ich pracy. Jak wygląda ich strój, a także pod jaki numer należy dzwonić w razie potrzeby. Dzień ten był dla wszystkich bardzo wesoły, a zarazem bardzo pouczający.
                                                                                                                         K. Karmasz

  • Dzień Ziemi

   Dzień Ziemi

   28.04.2022 20:11

   Dnia  22 kwietnia nasze przedszkolaki miały okazję obchodzić Światowy Dzień Ziemi. W tym dniu maluchy z grupy trzylatków dowiedziały się jak dbać o środowisko, a także w jaki sposób pomóc naszej planecie, by była czysta i piękna. Dzieci wspólnie uczyły się jak prawidłowo segregować śmieci. Brały udział w zabawach ruchowych. Słuchały ekologicznych piosenek i wierszyków przybliżających im to święto. Na zakończenie przedszkolaki wykonały pracę plastyczną, wyklejając planetę Ziemię. Wykorzystując, zaś rolki po papierze stworzyły piękne drzewa, które teraz zdobią naszą salę.

                                                                                                                   K. Karmasz

                               

 • Galeria zdjęć

   brak danych