• Uroczystości w grupie 5- latków

   13.05.2021 19:28

   Poniżej znajdują się zdjęcia i krótkie informacje o uroczystościach, które odbyły się w grupie 5-latków.

   https://drive.google.com/file/d/1yLRgQqCLdjyFGMSPAo-_BA9QJx4U13Ws/view?usp=sharing

   https://drive.google.com/file/d/1LA3y9eoMgY4GQ46SjjA-Zp0ZSm80wf7n/view?usp=sharing

   https://drive.google.com/file/d/1HFL6cWugjukgqVYxLPPhdu-jMFjgZsMG/view?usp=sharing    
  • Jasełka w gr.4-latków

   07.01.2018 14:37

   W dniu 04.01.2018r. dzieci z grupy 4-latków wystawiły dla swoich rodziców i bliskich jasełka. Na początku pani Dyrektor powitała wszystkich i złożyła w nowym roku moc gorących życzeń. Dzieci w predstawieniu opowiedziały historię narodzin Jezusa. Były wiersze, piosenki i kolędy, które jeszcze raz wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Spotkanie przepełnione było radością dzieci oraz wzruszeniem rodziców dumnych ze swoich pociech.

   Marzenna Grygorowicz  

  • Warsztaty z rodzicami w gr. 4-latków

   07.01.2018 14:15

   Dnia 18.12.2017r. odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe dla dzieci i rodziców z gr.4-latków. W tym czasie nasza sala zamieniła się w pracownię plastyczną, a dzieci i rodzice w prawdziwych artystów dekorując swoje styropianowe choinki. Powstały bardzo piękne i niepowtarzalne choinki. Wspólne tworzenie dostarczyło niezapomnianych wrażeń oraz pozwoliło nam wszystkim przeżywać radosny nastrój oczekiwania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

   Marzenna Grygorowicz  

  • Andrzejkowe wróżby

   02.12.2017 20:09

   W piątek nasze przedszkolaki przeniosły się w świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły dowiedzieć się co dostaną od świętego Mikołaja i kim będą jak dorosną. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się czas na słodki poczęstunek. Ten dzień był okazją do integracji grupy 4 i 5-latków.

   Marzenna Grygorowicz
   Renata Bednarzak   

  • Święto Dzieci w grupie 4-latków

   06.06.2017 23:49


   Dzień Dziecka obchodzony jest w naszym przedszkolu zawsze bardzo uroczyście. W tym roku nie mogło być inaczej. Aktywna zabawa, dużo śmiechu, radość i niespodzianki - tak można w kilku słowach opisać emocje, jakie towarzyszyły Przedszkolakom podczas pobytu w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Woskrzenicach Małych. Wybrały się tam dzieci z grup 3 i 4-latków. Zjazd na linie, przejażdżka na koniu, trampolina i kiełbaski z grilla to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały na naszych podopiecznych. Po obiedzie zmęczone, ale szczęśliwe wróciły bezpiecznie do Terespola i tu okazało się, że to nie koniec miłych niespodzianek. Pani Ula Korycińska złożyła swoim 4-latkom ciepłe życzenia i wręczyła prezenty z okazji ich święta.