• Świątecznie u Sówek

   Świątecznie u Sówek

   23.12.2022 09:48
   Grupa Sówek wraz z wychowawczyniami bardzo solidnie przygotowywała się do świąt Bożego Narodzenia. Mimo niewielkiej frekwencji udało się pięciolatkom przygotować piękne Jasełka, których nagranie otrzymali rodzice. Z przedstawieniem świątecznym Sówki udały się także do młodszych kolegów i koleżanek, oczarowując maluchy swoim występem.
   Sówki znakomicie bawiły się także podczas słodkich warsztatów, dekoraując pierniczki wykonane przez rodziców. Pyszne pierniczki szybko znikały z talerzyków, na szczęście udało się kilka uratować i dzieci zabrały je do domu, aby poczestować rodziców. 

                                                                                                                          M.G
  • Wycieczka do Krainy Rumianku

   29.09.2022 19:48

   W tym przepięknym miejscu grupa "Sówek i Skowronków" w poniedziałek 26 września 2022r. spędziła pełen wrażeń dzień. Na warsztatach "Glicerynowe mydełka" dzieci samodzielnie je wykonały, wybierając ulubiony kolor, zapach, kształt. Pięknie zapakowały i zebrały ze sobą do domu jako prezent dla najbliższych. Podczas drugich warsztatów "Słodkie kukiełki" lepiły wymyślne ślimaczki, chałki, które potem zjadły z ogromną satysfakcją. Były pyszne! Nie zabrakło też wesołej zabawy na placu zabaw. Na zakończenie było ognisko i pieczenie kiełbasek. Ta wycieczka dostrczyła zarówno dzieciom jak i opiekunom wielu miłych wrażeń.

   Marzenna Grygorowicz 

  • Dzień Dziecka w 5-latkach

   01.06.2022 20:25

   Dziś tj. 1 czerwca swoje święto obchodziły wszystkie dzieci. W grupie 5 - latków odbyły się liczne zabawy ruchowe integrujące grupę, atrakcje z chustą aniamcyjną, quizy i konkursy z nagrodami oraz zabawa taneczna. Imprezę pomagali prowadzić uczniowie z klasy 8a. Wychowawczyni zorganizowała słodki poczęstunek. Radości nie było końca. 

   Wszystkiego najlepszego kochane przedszkolaki. wink

   R. Bednarzak  

  • Pani Wiosna

   23.03.2022 08:22

   Pani Wiosna

              

               21 marca przedszkolaki z dwóch grup 5 latków przywitały wiosnę. Tuż po śniadaniu do sali zapukała Pani Wiosna, przyszła w zielono kwiecistej sukience trzymając w rękach kosz pełen kwiatów, którymi obdarowała przedszkolaki.

               Dzieci tego dnia w zielonych strojach witały wiosnę, ciesząc się z jej nadejścia. Stworzyliśmy piękne kolorowe prace, śpiewaliśmy piosenki o tematyce wiosennej, wspólnie bawiliśmy się w przylatujące ptaki i tańczyliśmy z szarfami. Wybraliśmy się na spacer po okolicy w poszukiwaniu oznak wiosny.

               Wiosno- dobrze, że już jesteś!

   A.Antoniuk

   K.Nowacka

   R.Bednarzak