• Andrzejkowe wróżby

02.12.2017 20:09

W piątek nasze przedszkolaki przeniosły się w świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły dowiedzieć się co dostaną od świętego Mikołaja i kim będą jak dorosną. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się czas na słodki poczęstunek. Ten dzień był okazją do integracji grupy 4 i 5-latków.

Marzenna Grygorowicz
      Renata Bednarzak

• Święto Dzieci w grupie 4-latków

06.06.2017 23:49

Dzień Dziecka obchodzony jest w naszym przedszkolu zawsze bardzo uroczyście. W tym roku nie mogło być inaczej. Aktywna zabawa, dużo śmiechu, radość i niespodzianki - tak można w kilku słowach opisać emocje, jakie towarzyszyły Przedszkolakom podczas pobytu w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Woskrzenicach Małych. Wybrały się tam dzieci z grup 3 i 4-latków. Zjazd na linie, przejażdżka na koniu, trampolina i kiełbaski z grilla to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały na naszych podopiecznych. Po obiedzie zmęczone, ale szczęśliwe wróciły bezpiecznie do Terespola i tu okazało się, że to nie koniec miłych niespodzianek. Pani Ula Korycińska złożyła swoim 4-latkom ciepłe życzenia i wręczyła prezenty z okazji ich święta.

• Walczyk dla rodziców

30.05.2017 21:49

Czterolatki 26.05.2017r. świętowały dzień rodziny. Była miła i wesoła uroczystość w naszej grupie. Byliśmy uśmiechnięci, rozbawieni, i taki też charakter miały nasze występy. Licznie przybyli rodzice integrowali się we wspólnym tańcu i konkursie.

Urszula Korycińska

• "Porwanie choinek" teatrzyk w gr. 4-latków

29.01.2017 17:07

Maluchy z grupy 4-latków przedstawiły teatrzyk pt. "Porwanie choinek", wykazując się dużymi zdolnościami aktorskimi. Po przedstawieniu odbyły się warsztaty, rodzice wspólnie z dziećmi ozdabiały upominki (gipsowe odlewy) dla babci i dziadka.

• Jasełka w gr. III 4-latków

22.12.2016 20:40

Czterolatki III dnia 19.12.2016r. wspólnie z zaproszonymi gośćmi i rodzicami kolędowły. Odbyły się jasełka, śpiewaliśmy pastorałki, ozdabialiśmy mandarynki pachnącymi goździkami. Wigilijne spotkanie zintegrowało dzieci i dorosłych, pozwoliło zatrzymać się na chwilę w czasie przedświątecznej bieganiny.

Wesołych  Świąt !!!

Urszula Korycińska