• Jasełka w gr. III 4-latków

22.12.2016 20:40

Czterolatki III dnia 19.12.2016r. wspólnie z zaproszonymi gośćmi i rodzicami kolędowły. Odbyły się jasełka, śpiewaliśmy pastorałki, ozdabialiśmy mandarynki pachnącymi goździkami. Wigilijne spotkanie zintegrowało dzieci i dorosłych, pozwoliło zatrzymać się na chwilę w czasie przedświątecznej bieganiny.

Wesołych  Świąt !!!

Urszula Korycińska

Dekorowanie świątecznych wypieków - warsztaty z rodzicami

16.12.2016 12:31

Zapach cynamonu i goździków roznosił się w przedszkolu od kilku dni, zapowiadając zbliżające się święta. Nie zabrakło go również w grupie 4-latków. Dzieci (z delikatną pomocą rodziców) przystroiły całą górę świątecznych wypieków podczas, zorganizowanych przez Panią Anię Szamuk, warsztatów. Sprawne rączki i dziecięca wyobraźnia zrobiły swoje. Bałwanki, choinki i gwiazdeczki błyskawicznie zamieniały się w kolorowe, lukrowane arcydzieła. Efekty pracy można podziwiać na przedszkolnym kiermaszu.

• Warsztaty z rodzicami

15.12.2016 19:27

Urszula Korycińska

z rodzicami

• Uczymy się pływać

19.06.2016 14:57

Dzieci chętnie uczestniczą na zajęciach na pływalni. Sprawnie wykonują polecenia instruktorów. Zdobywają nowe doświadczenia i nabywają śmiałości.

• Wycieczka do Woskrzenic

13.06.2016 21:30

Dnia 13 czerwca dzieci z gr. 3,4 - latków pojechały na wycieczkę do Woskrzenic Małych. Dzieci spędziły miło czas w Ośrodku Rekreacyjno - Sportowym "Wiosenny Wiatr". Przedszkolaki mogły tam sprawdzić swoje siły na ściance wspinaczkowej i parku linowym, jeździły bryczką i na koniach, bawiły się na placu zabaw z piaskownicami i z boiskiem do gry w piłkę nożną. Dzieci wcieliły się w aktorów podczas zabawy w teatr oraz zamieniły w gwiazdy muzyki w czasie koncertu karaoke. Na koniec wspólnych zabaw dzieci zjadły obiad i przygotowywały się w drogę powrotną.

Renata Bednarzak
      Katarzyna Nowacka