• Konkurs historyczny!

09.10.2018 21:46

„Czy znasz patronkę szkoły św. Królową Jadwigę Andegaweńską?”

Konkurs odbył się 8 października 2018 roku i zgromadził 15 uczniów z klas IV-VI. Przeprowadził go tradycyjnie już Marek Ferens. Wyniki przedstawiają się następująco:
      1.Oliwia Tymon VI b i Karolina Wieczorek VI a obie po 22 pkt.
      2.Martyna Kulik VIa 19 pkt.
      3.Martyna Wawryszuk VIb 18 pkt.

4.Marcin Tarasiuk Vb 15 pkt.
      5.Ania Mularewicz Vb 14 pkt.

Nagrody książkowe zostaną wręczone 12 października 2018r.

Marek Ferens

• SZKOLNA PRZYGODA GANGU SŁODZIAKÓW

03.10.2018 11:27

28 września obchodziliśmy w naszej szkole Ogólnopolski Dzień Szkolnego Czytania, który stał się okazją do zaproszenia naszych najmłodszych uczniów do podróży w świat literatury dziecięcej.
      Tego dnia dzieci, w towarzystwie naszych „Szkolnych Biedronek”, poznawały kolejne przygody Gangu Słodziaków. Zaproszeni Rodzice głośno czytali swoim pociechom o zwierzęcych przyjaciołach: lisie Lucku, jeżu Jerzyku, sowie Zosi, bobrze Borysie, rysiu Rysiu i zajęczycy Zuzi. Bohaterowie opowiadań nie pozwolili swoim słuchaczom nawet na odrobinę nudy.
      Mamy nadzieję, iż ta akcja zachęci nas wszystkich do wspólnego czytania… również bez okazji. Pamiętając o tym, że głośne czytanie stymuluje rozwój dzieci, wzbogaca ich słownictwo oraz rozwija wyobraźnię ….CZYTAJMY….

AS

• Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2018/2019

02.10.2018 12:00
      Szczegóły organizacyjne zostały opisane w Regulaminie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych województwa lubelskiego organizowanych w roku szkolnym 2018/2019 zamieszczonym na stronie LSCDN: https://www.lscdn.pl/pl/konkursy-przedmiotowe/9553,Konkursy-przedmiotowe-w-roku-szkolnym-20182019.html

20.09.2018 20:55

Terespol 20.09.2018 r.

OGŁOSZENIE

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Terespolu zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu o wartości szacunkowej nie przekraczającej progu stosowania ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. P.z.p. (Dz.U. z 2007r. Nr 223 poz. 1655 ze zm.) określone w art. 4 ust. 8

1. 1.Zaproszenie do składania ofert - Pellet
      2. 2.Zaproszenie do składania ofert -  Ekogroszek
    • SZATNIA MARZEŃ

17.09.2018 21:45

Wakacje się skończyły, a wraz z nimi zakończył się remont szatni szkolnej.
      Dzięki wpłatom Rodziców uczniów naszej szkoły na Komitet Rodzicielski oraz zaangażowanie Rady Rodziców w szatni ułożona została na podłodze płytka, która rozjaśniła pomieszczenie i nadała walorów estetycznych szkole. Ponadto odświeżone zostały ściany oraz praktycznie rozmieszczono oświetlenie nad szafkami uczniów. To przedsięwzięcie sprawiło, że szatnia szkolna zmieniła swój charakter wizualny i stała się bardziej przyjazna dla dzieci i młodzieży.
      Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców i Rodzicom za przyczynienie się do tak bardzo korzystnego przedsięwzięcia.

AS