• MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ

21.11.2016 22:00

Dnia  21.10.2016r. odbyły się mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Halową Piłkę Nożną. W zawodach udział wzięło  7 drużyn, które podzielone były na dwie grupy. W grupie A rywalizowały klasy III-IV, w grupie B V-VI. Po meczach grupowych wyłoniono pary półfinałowe. W półfinale zmierzyły się klasy IIIA  z VIB, a oraz VA z IVB. Klasa IIIA przegrała z VIB 2:0, natomiast  VA wygrała 1:0. Mistrzem Szkoły Podstawowej zostali uczniowie VIB wygrywając w finale z klasą VA 1:0. Skład zwycięskiej drużyny- Igor Arseniuk , Filip Kurasiński, Bartek Zajko,  Dawid Matejczuk, Arek Jaszczyk, Kuba Lewkowicz.

GM

• BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI

21.11.2016 21:58

Dn. 10.11.2016r. w  Janowie Podlaskim odbyły się biegi z okazji Dnia Niepodległości.
      Brali w nich udział uczniowie naszej podstawówki i wypadli bardzo dobrze zdobywając medale. Zwycięstwo w tych zawodach odniosła Martyna Czarnołęcka wśród dziewcząt klas IV. Maciej Raszplewicz zajął drugie, a Jakub Kurlonek trzecie miejsce wśród uczniów klas V. Tuż na podium do mety dobiegła Emilia Roślik. Ponadto miejsce w pierwszej dziesiątce zajął Igor Arseniuk V, Maja Roślik V.

GM

• ARKADIUSZ JASZCZYK ORAZ KACPER ROŚLIK MISTRZAMI SZKOŁY

21.11.2016 16:53

W dniu 17  listopada odbyły się mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym. Wśród uczniów Szkoły Podstawowej najlepszymi okazali się Arkadiusz Jaszczyk, Piotr Jeromin (II miejsce) oraz Czarek Jaszczyk (III miejsce). Wśród gimnazjalistów wygrał Kacper Roślik, który w finale zmierzył się z Patrykiem Dekiertem. Trzecie miejsce zajął Konrad Łazuga.
      Gratulujemy!

GJ

• BIEGACZE NIE ZWALNIAJĄ TEMPA

04.10.2016 20:27

W biegach przełajowych, które odbyły się 4 października w Sworach uczniowie naszej szkoły zdobyli pięć medali. Jest to kolejny bardzo dobry start szczególnie, że  nie wszyscy nasi najlepsi uczniowie wzięli w nim udział. Warto dodać, że  dziesięciu naszych zawodników (z 23 startujących) znalazło się w pierwszej dziesiątce.  Powinno to zagwarantować bardzo dobry wynik punktowy w klasyfikacji szkół. Pierwsze miejsca zdobyli: Zasiuk Dawid (kl. VSP), Kowal Paulina (I kl. Gim.) Na drugim stopniu podium uplasowali się: Maciej Raszplewicz (kl. V) oraz Arseniuk Igor (kl. VI). Na trzecim stopniu podium stanęła Wic Zuzanna (kl. III Gim.) Poza tym w pierwszej dziesiątce znaleźli się:Czarnołęcka Martyna (5m); Jaszczyk Arek (5m); Płandowski Kacper (5m); Roślik Maja (7m); Wasil Tomasz (7m).

• CZTERY MEDALE NA POCZĄTEK NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

18.09.2016 22:21

W pierwszym starcie nowego roku szkolnego nasi uczniowie zdobyli cztery medale w Powiatowych Biegach Przełajowych w Rokitnie. Wśród uczniów klas III-IV pierwsze miejsce zajął Zasiuk Jakub, czwarty był Machnowski Kacper. W klasach V zwyciężył Raszplewicz Maciej, trzeci był Zasiuk Dawid. W klasach I gimnazjum najlepsza była Kowal Paulina. W czołówce znaleźli się również Wawryszewicz Adam, piąte miejsce oraz Tymom Jakub, szósty , którzy startowali w najstarszej grupie uczniów gimnazjum. Zawody odbyły się 15 września. Kolejny start w Terespolu 22 września.