• WYNIKI ELIMINACJI MIĘDZYGMINNYCH W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW – GIMNAZJADA

02.03.2017 09:55

Zawody odbyły się 1 marca 2017 w Terespolu. Uczestniczyły w nich  drużyny gimnazjalne z Kodnia, Piszczaca i Terespola.
      Kolejność rozgrywanych meczów oraz wyniki:
      Terespol – Kodeń 18 : 9
      Kodeń – Piszczac 26 : 18
      Terespol -  Piszczac 20 : 11

Dzięki zwycięstwu w zawodach, reprezentanci naszej szkoły będą mieli możliwość zmierzyć się w Finale Powiatu,  9 marca w Konstantynowie.
      Skład GP nr 1 Terespol: Wawryszewicz Adam, Wasiluk Mateusz, Tymon Jakub, Narodosławski Jakub, Kaliszuk Eryk, Roślik Kacper, Rydz Wojciech, Mularewicz Paweł, Orepuk Paweł.

• FINAŁ POWIATU W MINI KOSZYKÓWCE

02.03.2017 09:45

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy SP  zajęli IV miejsca w Finale Powiatu w mini koszykówce. Dziewczęta grały 27 lutego w Konstantynowie. W meczu półfinałowym zmierzyły się z SP Wisznice. Do końca toczyły zaciętą walkę, ale ostatecznie przegrały. W drugim półfinale gospodynie pokonały SP Międzyrzec Podlaski. W meczu o III miejsce nasze reprezentantki znacznie przegrały  z rówieśniczkami z Międzyrzeca Podlaskiego.  Ostatecznie w zawodach zwyciężyły dziewczyny z Konstantynowa.
               Drugi turniej z udziałem chłopaków odbył się 28 lutego w Ciciborze Dużym. Gospodarzem zawodów, gościnnie była Szkoła Podstawowa z Woskrzenic Dużych. W pierwszym meczu Zmierzyły się podstawówki z Woskrzenic i Wisznic, lepsi okazali się gospodarze wygrywając 32 : 10. W drugim półfinale nasza szkoła uległa SP 2 Międzyrzec Podlaski 16 : 12. W meczu o III miejsce zmierzyliśmy się z Wisznicami przegrywając  16 : 19. W meczu finałowym Woskrzenice pokonały Międzyrzec Podlaski 15 : 3.
      Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wystąpiły w takich samych składach jak w turnieju międzygminnym  w Terespolu.

• RYWALIZOWAŁY POD SIATKĄ

02.03.2017 09:34

Dnia 22 lutego reprezentacja dziewcząt z  gimnazjum brała udział w Finale Powiatu w siatkówce. Turniej został rozegrany w Międzyrzecu Podlaskim. W pierwszym meczu nasze dziewczęta grał z drużyną z Janowa Podlaskiego. O zwycięstwie zdecydował taj brek w którym lepsze okazały się  nasze dziewczyny  15:8 (22:25) (25:18). W kolejnym meczu przeciwnikiem naszych reprezentantek były uczennice z Wisznic. Nasze zawodniczki wygrały po dwu setowym meczu 2:0 (25:22\25:17). W meczu finałowym bezkonkurencyjne okazały się uczennice PG3 w Międzyrzecu Podlaskim, które pokonały naszą drużynę 2:0 (25:9\25:9).
      Skład reprezentacji szkoły: FEDOROWICZ PAULA, OREPUK IZA, MIELNICZUK ANNA, PARAFINIUK KATARZYNA, PANASIUK KLAUDIA, TYMON PAULINA, PARAFINIUK IGA.

GM

• TURNIEJ KOSZYKÓWKI W KONSTANTYNOWIE

26.02.2017 20:37

Nasze dziewczęta wzięły udział w Turnieju o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Konstantynowie. Zawody odbyły się 23.02.2017r. Drużyna ZSP nr1, składająca się z dziewcząt z SP i Gimnazjum zmierzyła się z wyżej notowanymi rywalkami z  Gimnazjum nr 2 w Białej Podlaskiej, Gimnazjum w Konstantynowie oraz Centrum Młodzieży w Bześciu. Dziewczęta zajęły IV miejsce. Turniej był dobrą lekcją oraz treningiem przed nadchodzącymi zawodami.  W drużynie wystąpiły: Michalak Dorota, Kurylonek Natalia, Barmosz Ewelina, Pytka Anna, Andrzejuk Aleksandra, Michalak Marta, Tymon Paulina, Dekiert Martyna, Czerko Joanna, Godlewska Magdalena, Kral Anna.

• DOBRA PASSA TRWA…

01.03.2017 09:29

20 lutego nasza szkoła była gospodarzem eliminacji międzygminnych w koszykówce dziewcząt gimnazjum. W zawodach wzięło udział trzy drużyny. Kodeń, Piszczac oraz GP nr1 Terespol. Wszystkie zespoły zagrały między sobą. W pierwszym meczu dziewczęta z Terespola pokonały rywalki z Kodnia 24 : 6. W kolejnym gimnazjalistki z Kodnia wygrały z rówieśniczkami z Piszczaca 16 : 13. W ostatnim pojedynku gospodynie wygrały z rywalkami z Piszczaca 16 : 6. Najwięcej punktów w naszej drużynie zdobyła Natalka Kurylonek. Dziewczęta kolejny etap rozgrywek, Finał Powiatu rozegrają w Konstantynowie 10 marca. Wcześniej zmierzą się w towarzyskim turnieju, również w Konstantynowie. Galeria zdjęć na facebook, Sport Jedynka Terespol
      Skład drużyny: Michalak Dorota, Wic Zuzanna, Kurylonek Natalia, Barmosz Ewelina, Pytka Anna, Chwesiuk Alicja, Michalak Marta, Selerska Iza, Dekiert Martyna, Tymon Paulina.