• ELIMINACJE MIĘDZYGMINNE W MINI PIŁKĘ RĘCZNĄ

05.02.2019 08:05

GRALI W MINI PIŁKĘ RĘCZNĄ W PISZCZACU

4 lutego w hali SP Piszczac odbyły się eliminacje międzygminne w mini piłce ręcznej chłopców. W zawodach wzięły udział cztery drużyny grające systemem każdy z każdym. Pierwszy mecz nasi uczniowie grali z SP Tuczna i wygrali 5-2. W drugim meczu rezerwowy skład gładko pokonał gospodarzy 9-0. Do awansu do finału powiatu wystarczył nam remis w ostatnim meczu z SP Kodeń. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 5-2.

SKŁAD REPREZENTACJI SZKOŁY- CHILUK KAMIL, KUBICKI MARCEL, MACHNOWSKI KACPER, TERPIŁOWSKI PATRYK, ZASIUK JAKUB, LESIK MIKOŁAJ, PASTUSZUK MATEUSZ, LEONIENKO SZYMON, USS DAMIAN, JASZCZYK CEZARY, WAWRYSZUK JAKUB.

• WYGRANA KOSZYKARZY

24.01.2019 22:17

W dniu 24 stycznia w naszej szkole odbyły się eliminacje międzygminne w koszykówce chłopców klas VII – VIII i gimnazjum. Uczniowie walczyli o awans do zawodów powiatowych, które odbędą się 27 lutego w Konstantynowie. W zawodach udział wzięły drużyny ze szkół w Kodniu, Piszczacu i Terespolu. Wszystkie mecze naszej drużyny, choć zwycięskie, były bardzo zacięte. Pomimo początkowej przewagi kończyły się małą różnicą punktową i nerwową końcówką meczu. Naszą szkołę reprezentowali: Zaorski Czarek, Paweł Mularewicz, Paweł Orepuk, Wojtek Rydz, Terpiłowski Mateusz, Krzysztof Litwiniuk, Paweł Ignaciuk, Piotr Jeromin.

Kolejność rozgrywanych meczów oraz wyniki:

ZPO Kodeń – ZPO Piszczac 19 – 17
      SP Nr1 Terespol – ZPO Kodeń 24 – 22
      SP Nr1 Terespol – ZPO Piszczac 24 – 20

Kolejność końcowa:

Im- ZSP nr 1 Terespol
      IIm- ZPO Kodeń
      IIIm- ZPO Piszczac

GJ

• ELIMINACJE MIĘDZYGMINNE W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

20.12.2018 10:43

Na początku grudnia w naszej szkole odbyły się eliminacje międzygminne w siatkówce chłopców w ramach igrzysk młodzieży szkolnej. Odbył się tylko jeden mecz, ponieważ w zawodach wzięły udział dwie drużyny - gospodarze i ZPO Kodeń. Nasi reprezentanci okazali się gościnni i przegrali mecz 2-0.
      Skład naszej drużyny - FILIP KURASIŃSKI, JAKUB LEWKOWICZ, AREK JASZCZYK, IGOR ARSENIUK, BARTEK ZAJKO, MATEUSZ TERPIŁOWSKI, BARTEK PAWLONKA, IGOR KLUJEWSKI I PIOTR JEROMIN.
    • PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ POWIATU BIALSKIEGO ZA ROK SZKOLNY 2017\18

20.12.2018 10:23

12 grudnia w Międzyrzecu Podlaskim odbyło się coroczne uroczyste Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół Powiatu Bialskiego za rok szkolny 2017\18. Wśród uczestników imprezy można było znaleźć delegację z naszej jedynki z p. Zenonem Iwanowskim na czele oraz nauczycielem wychowania fizycznego i najlepszymi sportowcami szkoły. Podsumowano rywalizację sportową w kategorii igrzyska dzieci, igrzyska młodzieży szkolnej oraz licealiady.

W kategorii Igrzyska Dzieci powyżej 100 uczniów bezkonkurencyjna okazała się nasza JEDYNKA, która zwyciężyła z wynikiem 1036pkt i drugą międzyrzecką trójkę wyprzedziła o 180 pkt.

IGRZYSKA DZIECI POWYŻEJ 100 UCZNIÓW

1.SP1 TERESPOL 1036p.

2.SP3 MIĘDZYRZEC PODL. 856p.

3SP ŁOMAZY 678p.

4.SP WISZNICE 625p.

5.SP PISZCZAC 540p.

6.SP JANÓW PODLASKI 479p.

Dyplomem uznania wyróżniony został również dyrektor p. Zenon Iwanowski

• GRAMY DLA NIEPODLEGŁEJ

22.11.2018 11:34

W dniu 20.11 2018 roku w naszej szkole został rozegrany halowy turniej piłki nożnej z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Wzięło w nim udział 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie kategorie wiekowe. W klasach IV – VI szkoły podstawowej najlepszą okazała się  klasa Vb grająca w składzie Zasiuk Jakub, Wawryszewicz Kacper, Gołębiowski Piotrek, Samociuk Filip, Zalech Kacper. Wśród klas VII, VIII i III gimnazjum najlepsza była klasa IIIA w składzie Tymon Paulina, Pawlonka Bartek, Benich Marcin, Androsiuk Hubert, Barmosz Marcin, Stobiecki Miłosz. Drugie miejsca zajęły klasy VIb i VIIa. Trzecie miejsca zajęły klasy VIa i IIIB. Najlepszym strzelcem szkoły podstawowej został Zasiuk Jakub (3 bramki) oraz Pawlonka Bartek (2 bramki) w gimnazjum.

GJ