• FINAŁ POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

   30.03.2017 22:54

                 W Sławatyczach rozegrano Finał Powiatu w Halowej Piłce Nożnej chłopców w ramach gimnazjady.
   W turnieju wzięła udział reprezentacja naszej szkoły, która uzyskała awans do zawodów po eliminacjach międzygminnych.
   Po losowaniu mecz półfinałowy rozegraliśmy z PG2 Międzyrzec Podlaski. Mecz zakończył się wynikiem 0-0, a o awansie do finału decydowały rzuty karne. W tym elemencie gry lepsi okazali się nasi rywale wygrywając 2-1.
   W meczu o trzecie miejsce nasi uczniowie pokonali gospodarzy PG w Sławatyczach 1-0 i zajęli trzecie miejsce. Bramkę strzelił Filip Zajko.
   Skład reprezentacji  - Jakub Tymon, Hubert Guziuk, Filip Zajko, Mateusz Wasiluk, Michał Dąbrowski, Kacper Roślik i Kamil Grom.

   GM

  • WYGRANA W HALÓWKĘ

   16.03.2017 20:50

              W dniu 16 marca nasza szkoła była gospodarzem Eliminacji Międzygminnych w Halowej Piłce Nożnej Gimnazjum. Na zawody stawiło się sześć drużyn. Nasza drużyna, po początkowym remisie z rówieśnikami z Zalesia, nie miała sobie równych wygrywając pozostałe spotkania. Wygrany turniej dał możliwość startu w Finale Powiatu, który odbędzie się 24 marca w Łomazach. Obszrena galeria zdjęć (autor Eryk Kaliszuk)znajduje się na stronie facebook, Sport Jedynka Terespol.
   Skład drużyny: Mateusz Wasiluk, Jakub Tymon, Michał Dąbrowski, Hubert Guziuk, Kamil Grom, Filip Zajko, Kacper Roślik, Karol Jawtoszuk.
   Wyniki zawodów oraz strzelcy bramek
   GRUPA A
   Zalesie – Kodeń     1 : 0
   Zalesie – Terespol 1 : 1 (Tymon)
    Kodeń – Terespol   2 : 4 (Tymon x2; Guziuk, Grom)
   GRUPA B
   Piszczac – Tuczna     0 : 0
   Piszczac – Kobylany 0 : 1
   Tuczna – Kobylany   0 : 2
   Półfinały:
   Terespol – Piszczac    1 : 0 (Tymon)
    Zalesie – Kobylany 1 : 0
   Mecz o III miejsce
    Piszczac – Kobylany 1 : 2
   Mecz o I miejsce
   Terespol – Zalesie  2 : 0 (Tymon x2)

   GJ

  • OTWARTE MISTRZOSTWA ZSP NR1 W TENISIE STOŁOWYM

   15.03.2017 22:44

                            Po raz kolejny  w naszej szkole rywalizowali między sobą uczniowie    oraz  nauczyciele. I po raz kolejny najlepszym w grze w popularnego ping-ponga okazał się dyrektor naszej szkoły, Zenon Iwanowski.  Kolejne miejsca zajęli Marek Prokopiuk uczeń klasy IIA oraz Grzegorz Jakuszko. W zawodach, które odbyły się 15 marca rywalizowało 14  zawodników.

   GJ

  • II MIEJSCE MINI PIŁKARZY RĘCZNYCH

   13.03.2017 17:12

                     13 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje międzygminne w mini piłkę ręczną chłopców. Na zawody stawiło się 5 drużyn. Pomimo, że nie przegraliśmy meczu zajęliśmy drugie miejsca. O końcowym wyniku zdecydował remis z drużyną      z Piszczaca oraz stosunek bramek w całym turnieju. Zdobyliśmy o dwie bramki za mało aby myśleć o zwycięstwie. Trzecie miejsce zajęli uczniowie z Tucznej, czwarte z Małaszewicz a piąte Kodeń.
   Wyniki spotkań:

    

   1. Terespol – Małaszewicze      6:1

   2. Piszczac – Kodeń                 4:0

   3. Terespol – Tuczna               3:2

   4. Małaszewicze – Piszczac     0:3

   5. Terespol – Kodeń                 4:2

   6. Małaszewicze – Tuczna       1:5

   7. Terespol – Piszczac              1:1

   8. Małaszewicze – Kodeń         4:1

   9. Piszczac – Tuczna                 5:2

   10. Kodeń – Tuczna                    2:5

    
   Reprezentanci SP nr1 Terespol: (w nawiasie ilość rzuconych bramek w turnieju)
    
   Kurasiński Filip ( 2 ), Jaszczyk Arkadiusz ( 3 ), Lewkowicz Jakub, Zajko Bartek, Jeromin Piotr, Kurlonek Jakub ( 1 ), Zaorski Czarek, Zielonka Alan, Żuk Mateusz, Zasiuk Dawid, Machnowski Kacper, Juchnikowski Miłosz, Dekiert Michał, Klujewski Igor ( 2 ), Oleszczuk Wojciech (5 ), Raszplewicz Maciej ( 1 ).

   GJ

  • WYNIKI RYWALIZACJI POD TABLICAMI

   12.03.2017 21:53

              Trzy przegrane i jedna wygrana to bilans Finału Powiatu koszykarzy w ramach gimnazjady. Jedyne zwycięstw w meczu o trzecie miejsce odnieśli chłopcy wygrywając z  Gimnazjum Sosnówka. Wcześniej przegrali mecz półfinałowy z gimnazjum nr2 Międzyrzec Podlaski.
        Dziewczęta jednym punktem przegrały z Gimnazjum nr2 Międzyrzec Podlaski w walce o finał oraz w meczu o trzecie miejsce poniosły porażkę z Łomazami. W obu finałach najlepsi byli gospodarze zawodów, Konstantynów. Zawody odbyły się 9 i 10 marca.
   Składy drużyn:
   Dziewczęta: Michalak Dorota, Kurlonek Natalia, Barmosz Ewelina, Tymon Paulina, Wic Zuzanna, Dekiert Martyba, Selerska Iza, Chwesiuk Alicja, Piwniczuk Ola
   Chłopcy: Wawryszewicz Adam, Wasiluk Mateusz, Tymon Jakub, Narodosławski Jakub, Kaliszuk Eryk, Roślik Kacper, Rydz Wojciech, Mularewicz Paweł, Orepuk Paweł, Dekiert Patryk.

   GJ