• PODSTAWÓWKA GRAŁA W PIŁKĘ NOŻNĄ

23.05.2017 21:22

W Terespolu odbyły się eliminacje międzygminne w mini piłce nożnej chłopców. W zawodach uczestniczyły szkoły z Piszczaca, Tucznej, Kobylan, Zalesia i Kodnia.  Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A rywalizowały  szkoły z Piszczaca, Kodnia i Kobylan, a w grupie B z Terespola, Zalesia i Tucznej.
      W pierwszym meczu nasi uczniowie gładko pokonali SP Tuczna 5-0,  natomiast w drugim ulegli SP Zalesie 3-1. W półfinale po bardzo zaciętym meczu pokonaliśmy SP Piszczac 1-0.
      W finale byliśmy bezkonkurencyjni i pokonaliśmy SP Zalesie 5-1.
      Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Jakub Zasiuk, który strzelił 7 bramek.
      Skład reprezentacji – Filip Kurasiński, Arek Jaszczyk, Bartek Zajko, Dawid Zasiuk, Jakub Zasiuk, Jakub Chwesiuk, Igor Klujewski, Igor Arseniuk, Maciej Raszplewicz.
      Finał Powiatu odbędzie się w Terespolu dnia 25 maja 2017r.

• FINAŁ POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

30.03.2017 22:54

W Sławatyczach rozegrano Finał Powiatu w Halowej Piłce Nożnej chłopców w ramach gimnazjady.
      W turnieju wzięła udział reprezentacja naszej szkoły, która uzyskała awans do zawodów po eliminacjach międzygminnych.
      Po losowaniu mecz półfinałowy rozegraliśmy z PG2 Międzyrzec Podlaski. Mecz zakończył się wynikiem 0-0, a o awansie do finału decydowały rzuty karne. W tym elemencie gry lepsi okazali się nasi rywale wygrywając 2-1.
      W meczu o trzecie miejsce nasi uczniowie pokonali gospodarzy PG w Sławatyczach 1-0 i zajęli trzecie miejsce. Bramkę strzelił Filip Zajko.
      Skład reprezentacji  - Jakub Tymon, Hubert Guziuk, Filip Zajko, Mateusz Wasiluk, Michał Dąbrowski, Kacper Roślik i Kamil Grom.

GM

• WYGRANA W HALÓWKĘ

16.03.2017 20:50

W dniu 16 marca nasza szkoła była gospodarzem Eliminacji Międzygminnych w Halowej Piłce Nożnej Gimnazjum. Na zawody stawiło się sześć drużyn. Nasza drużyna, po początkowym remisie z rówieśnikami z Zalesia, nie miała sobie równych wygrywając pozostałe spotkania. Wygrany turniej dał możliwość startu w Finale Powiatu, który odbędzie się 24 marca w Łomazach. Obszrena galeria zdjęć (autor Eryk Kaliszuk)znajduje się na stronie facebook, Sport Jedynka Terespol.
      Skład drużyny: Mateusz Wasiluk, Jakub Tymon, Michał Dąbrowski, Hubert Guziuk, Kamil Grom, Filip Zajko, Kacper Roślik, Karol Jawtoszuk.
      Wyniki zawodów oraz strzelcy bramek
      GRUPA A
      Zalesie – Kodeń     1 : 0
      Zalesie – Terespol 1 : 1 (Tymon)
       Kodeń – Terespol   2 : 4 (Tymon x2; Guziuk, Grom)
      GRUPA B
      Piszczac – Tuczna     0 : 0
      Piszczac – Kobylany 0 : 1
      Tuczna – Kobylany   0 : 2
      Półfinały:
      Terespol – Piszczac    1 : 0 (Tymon)
       Zalesie – Kobylany 1 : 0
      Mecz o III miejsce
       Piszczac – Kobylany 1 : 2
      Mecz o I miejsce
      Terespol – Zalesie  2 : 0 (Tymon x2)

• OTWARTE MISTRZOSTWA ZSP NR1 W TENISIE STOŁOWYM

15.03.2017 22:44

Po raz kolejny  w naszej szkole rywalizowali między sobą uczniowie    oraz  nauczyciele. I po raz kolejny najlepszym w grze w popularnego ping-ponga okazał się dyrektor naszej szkoły, Zenon Iwanowski.  Kolejne miejsca zajęli Marek Prokopiuk uczeń klasy IIA oraz Grzegorz Jakuszko. W zawodach, które odbyły się 15 marca rywalizowało 14  zawodników.

• II MIEJSCE MINI PIŁKARZY RĘCZNYCH

13.03.2017 17:12

13 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje międzygminne w mini piłkę ręczną chłopców. Na zawody stawiło się 5 drużyn. Pomimo, że nie przegraliśmy meczu zajęliśmy drugie miejsca. O końcowym wyniku zdecydował remis z drużyną      z Piszczaca oraz stosunek bramek w całym turnieju. Zdobyliśmy o dwie bramki za mało aby myśleć o zwycięstwie. Trzecie miejsce zajęli uczniowie z Tucznej, czwarte z Małaszewicz a piąte Kodeń.
      Wyniki spotkań:

1. Terespol – Małaszewicze      6:1

2. Piszczac – Kodeń                 4:0

3. Terespol – Tuczna               3:2

4. Małaszewicze – Piszczac     0:3

5. Terespol – Kodeń                 4:2

6. Małaszewicze – Tuczna       1:5

7. Terespol – Piszczac              1:1

8. Małaszewicze – Kodeń         4:1

9. Piszczac – Tuczna                 5:2

10. Kodeń – Tuczna                    2:5

Reprezentanci SP nr1 Terespol: (w nawiasie ilość rzuconych bramek w turnieju)

Kurasiński Filip ( 2 ), Jaszczyk Arkadiusz ( 3 ), Lewkowicz Jakub, Zajko Bartek, Jeromin Piotr, Kurlonek Jakub ( 1 ), Zaorski Czarek, Zielonka Alan, Żuk Mateusz, Zasiuk Dawid, Machnowski Kacper, Juchnikowski Miłosz, Dekiert Michał, Klujewski Igor ( 2 ), Oleszczuk Wojciech (5 ), Raszplewicz Maciej ( 1 ).