• DOBRA PASSA TRWA…

01.03.2017 09:29

20 lutego nasza szkoła była gospodarzem eliminacji międzygminnych w koszykówce dziewcząt gimnazjum. W zawodach wzięło udział trzy drużyny. Kodeń, Piszczac oraz GP nr1 Terespol. Wszystkie zespoły zagrały między sobą. W pierwszym meczu dziewczęta z Terespola pokonały rywalki z Kodnia 24 : 6. W kolejnym gimnazjalistki z Kodnia wygrały z rówieśniczkami z Piszczaca 16 : 13. W ostatnim pojedynku gospodynie wygrały z rywalkami z Piszczaca 16 : 6. Najwięcej punktów w naszej drużynie zdobyła Natalka Kurylonek. Dziewczęta kolejny etap rozgrywek, Finał Powiatu rozegrają w Konstantynowie 10 marca. Wcześniej zmierzą się w towarzyskim turnieju, również w Konstantynowie. Galeria zdjęć na facebook, Sport Jedynka Terespol
      Skład drużyny: Michalak Dorota, Wic Zuzanna, Kurylonek Natalia, Barmosz Ewelina, Pytka Anna, Chwesiuk Alicja, Michalak Marta, Selerska Iza, Dekiert Martyna, Tymon Paulina.

• MINI KOSZYKÓWKA GRA DALEJ

16.02.2017 12:40

W ostatnim tygodniu w naszej szkole odbyły się eliminacje międzygminne w mini koszykówce dziewcząt i chłopców. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy rywalizowali tylko z jednym przeciwnikiem SP Kodeń i w obu przypadkach odnieśli zwycięstwa. Dziewczęta wygrały  33 : 15, a chłopcy 36 : 16. Wygrane dały awans do Finału Powiatu, który odbędzie się 27 i 28 lutego w Konstantynowie. Informacje oraz obszerną fotorelację można zobaczyć na profilu facebook pod nazwą Sport Jedynka Terespol.

Drużyny wystąpiły w składach:
      Dziewczęta: Godlewska Magda, Czerko  Joanna , Zielińska  Patrycja, Raźniewska  Maja, Guziuk Aleksandra, Osipowicz   Oliwia, Krynicz  Zuzanna , Kral Anna, Malczuk Martyna, Szczygielska Kinga, Miareczka  Patrycja, Lewkowicz  Klaudia, Ignaciuk Gabriela
      Chłopcy: Arseniuk  Igor, Kurasiński   Filip, Jaszczuk  Arkadiusz, Lewkowiecz  Jakub, Zajko  Bartosz,   Jeromin Piotr,  Kurylonek  Jakub, Zaorski Czarek, Zielonka Alan, Żuk Mateusz, Dekiert Michał, Ignaciuk  Paweł, Zasiuk  Dawid.

gj

• ELIMINACJE MIĘDZYGMINNE W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

09.02.2017 21:20

W Kodniu odbyły się eliminacje międzygminne w siatkówce dziewcząt gimnazjum. Z sześciu uprawnionych drużyn na zawodach stawiły się tylko dwie – Gimnazjum Kodeń i PG1 Terespol. Mecz został rozegrany  do dwóch wygranych setów. Pierwszy zakończył się wygraną naszych reprezentantek 25:20. W drugim secie dziewczęta nie sprostały rywalkom i przegrały 25:20. O zwycięstwie i  awansie do Finału Powiatu zadecydował tai brek.  Po bardzo dobrej grze nasze zawodniczki wygrały 15:2 i awansowały do kolejnej rundy zawodów, które odbędą się 22 lutego w Międzyrzecu Podlaskim.
      Skład reprezentacji szkoły- Paulina Fedorowicz, Klaudia Panasiuk, Anna Mielniczuk, Iza Orepuk, Katarzyna Parafiniuk i Paulina Tymon.

GM

• II MIEJSCE W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ KLAS IV

09.02.2017 12:44

W dniu 06.02.2017 w Sforach odbyły się Finał Powiatu w halowej piłce nożnej klas IV i młodszych. W zawodach wzięły udział cztery drużyny: SP Sfory, SP nr2 Międzyrzec Podlaski, SP Łomazy oraz SP nr 1 Terespol.  Po losowaniu, w półfinale nasza drużyna zmierzyła się z SP Łomazy wygrywając 3 : 1. Strzelcami bramek byli Jakub Zasiuk oraz Marcel Kubicki. W drugim półfinale gospodarze ulegli SP 2 Międzyrzec Podlaski 8 : 2.  W meczu o trzecie miejsce SP Łomazy pokonały w rzutach karnych SP Sfory 2 : 1, w meczu był remis 4 : 4. W meczu finałowym SP nr 1 Terespol zagrali z SP2 Międzyrzec Podlaski przegrywając       4 : 0, zajmując drugie miejsce w turnieju.
      Skład reprezentacji: Jakub Zasiuk, Marcel Kubicki, Mikołaj Lesik, Jakub Wawryszuk, Kamil Chiluk, Czarek Jaszczyk.

• WYNIKI MISTRZOSTW GIMNAZJUM W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

13.12.2016 20:10

Kolejność rozgrywek:

DRUŻYNY                   WYNIK           STRZELCY BRAMEK
      1 IIIB – IIA                  1-0                    Czerko(s.); Guziuk; Tymon; Grom
      2 IIIB  - IIIAC              0-0
      3 IIA  - IIIAC               0-0
      DRUŻYNY                  WYNIK                  STRZELCY BRAMEK
      4 IIB – VIB                    1-0                  Płandowki
      5 IB – IA                        0-0
      6 IIB – IB                       0-1                    Zrol
      7 VIB – IA                     1-0                    Jaszczyk
      8 VI – IB                        0-0
      9 IIB - IA                        0-1                     Zrol
      PÓŁFINAŁY
      I GRUPA A – II GRUPA B   IIIB  - VIB    3-0    Zajko x2; Tymon
      I GRUPA B – II GRUPA A  IIIAC- IB       1-0      Wasiluk

MECZ O III MIEJSCE
      VIB – IB   0-0  k. 3-4
      FINAŁ
      IIIB – IIIAC   1-0            Tymon

Najwięcej bramek zdobył (3): Jakub Tymon IIIB
      Skład zwycięskiej drużyny: Michał Dąbrowski; Jakub Tymon; Filip Zajko; Hubert Guziuk; Kamil Grom

W zawodach udział wzięła klasa VIB, Mistrz Szkoły Podstawowej.

GJ