• I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Regionalistycznym "Moja Mała Ojczyzna"

25.02.2016 14:12

W dniu 9 stycznia 2016 roku na Zamku Lubelskim w Galerii Malarstwa Polskiego XVII-XIX wieku  odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Regionalistycznego "Moja Mała Ojczyzna" dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych organizowanego przez Wojewódzką Radę Towarzystw Regionalnych w Lublinie oraz Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie.
      Na Zamku Lubelskim w Galerii Malarstwa Polskiego XVII-XIX wieku zgromadzili się laureaci konkursów, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście.
      Marek Prokopiuk, Magdalena Denis oraz Anna Pytka za zdobycie I miejsca w kategorii filmowej zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami rzeczowymi - aparaty fotograficzne.

Gratulujemy!

Małgorzata Kamińska

• SUKCES GIMNAZJALISTY

25.02.2016 14:06

Uczeń klasy III B Gimnazjum: Damian Urbala zdobył II miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego, który odbył się 21 grudnia 2015 w Publicznym Gimnazjum nr 6 w Białej Podlaskiej. Uczniowie biorący udział w konkursie musieli wykazać się wiedzą o kulturze, historii, literaturze, geografii oraz sprawach życia codziennego krajów angielskiego obszaru językowego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

KP

• Sukcesy w konkursach przedmiotowych

25.02.2016 14:11

Kacper Wieczorek -j. polski (p. B. Wegiera), historia (p. I. Gryszko)