• Wyniki drugiego etapu konkursów przedmiotowych i tematycznych dla uczniów gimnazjów

20.12.2017 11:23

Uczeń klasy IIB Gimnazjum Kacper Wieczorek zakwalifikował się do trzeciego etapu (wojewódzkiego) konkursu przedmiotowego z geografii.

7.03.2018r. odbędzie się trzeci etap (wojewódzki).

Gratulujemy!!!

• Wyróżnienie

18.12.2017 20:47

Uczennica  naszej szkoły Maja Chodzińska z klasy I b została wyróżniona w konkursie Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie, zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Białej Podlaskiej. Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział i życzymy sukcesów w przyszłych konkursach.

A. Klim

• DUŻY SUKCES TERESPOLSKIEJ JEDYNKI

04.12.2017 12:13

W Rossoszu odbyło się podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół Powiatu Bialskiego za rok szkolny 2016\2017. Bardzo duży sukces odnieśli uczniowie naszej szkoły podstawowej, którzy wygrali końcową rywalizację z wynikiem 1045 punktów. Na drugim miejscu uplasowała się SP3 Międzyrzec Podlaski, a na trzecim SP Łomazy 887 punktów.  Sklasyfikowano 24 szkoły powiatu ziemskiego powyżej stu uczniów.

Nasze gimnazjum zajęło piąte miejsce z wynikiem 505 punktów. Wygrało Gimnazjum Łomazy, które  zdobyło 928 punktów.

Podczas imprezy nagrodzony został dyrektor naszej szkoły Pan Zenon Iwanowski. Otrzymał nagrodę dla dyrektorów zwycięskich ekip, którzy aktywnie wspierają sport szkolny.

• CZERWCOWE SUKCESY WOKALNE NASZYCH UCZNIÓW

22.06.2017 10:11

Dnia 1 czerwca w Kodeńskim GCKiS odbył się III Wojewódzki Festiwal Solistów II Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, podczas którego wykonawcy przygotowani przez nauczyciela T. Jezuita prezentowali dowolny repertuar. Terespolską ,,Jedynkę” reprezentowali - w kategorii szkół podstawowych: Julita Pieńkus, Natalia Mycko, Natalia Szołoniuk (II miejsce), Oliwia Hernik, Agnieszka Jarzyna (I miejsce), a w kategorii gimnazjum: Jagoda Szemietucha (I miejsce), Zuzanna Wic, Julia Iwaniuk (III miejsce). Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, obiad, lody, a laureaci nagrody rzeczowe.

14 czerwca odbyło się w Rokitnie XVI POWIATOWE SPOTKANIE  Z PIOSENKĄ WAKACYJNĄ. Był to konkurs dla solistów i zespołów, w którym jurorskim ocenom poddali się prezentując na scenie 2 piosenki: Gabrysia Szkuta, Julia Iwaniuk (I miejsce), zespół 3 gimnazjalistek ,,JAGAJUL”-J. Szemietucha, A. Omelaniuk, J. Szefer. ( II miejsce) oraz chór szkolny CORDA VOX pod kier. T.Jezuita ( I miejsce). Oprócz oklasków wykonawcy otrzymywali pamiątkowe statuetki, dyplomy i cukierki oraz pyszny obiad.

Link do artykułu na stronie podlasie24

W Rokitnie śpiewali piosenki wakacyjne