• Sukces Magdaleny Dąbrowskiej

16.04.2018 12:43

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Magdalena Dąbrowska z kl. Va zajęła III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Mój bohater Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pyeong Chang 2018”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Konkurs Wiedzy o Prawie

27.03.2018 22:09

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do II etapu Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie:
      Magda Godlewska
      Klaudia Lewkowicz
      Joanna Czerko
      Natalia Szołoniuk
      Wiktor Pikuła
      Oliwia Hernik

• Wyróżnienie naszej uczennicy w VIII Wojewódzkim Konkursie pt. „Bądź bezpieczny na drodze”

27.03.2018 22:08

Oliwia Kowalska otrzymała wyróżnienie  w VIII Wojewódzkim Konkursie pt. „Bądź bezpieczny na drodze”. Wykonała skrypt w języku kodowania Scratch uwzględniający tematykę ruchu drogowego.

Wyniki konkursu na stronie www.sp4leczna.edu.pl

M.K.

• Podsumowanie konkursu „Bezpieczny? Internet”

27.03.2018 22:12

Cel konkursu

- Pobudzenie aktywności twórczej dzieci i młodzieży.

- Uświadomienie zagrożeń związanych z Internetem.

- Włączenie szerokiego grona dzieci i młodzieży w obchody Międzynarodowego „Dnia Bezpiecznego Internetu”.

Konkurs  adresowany był do uczniów klas I-III i IV-VII Szkoły Podstawowej im. św. Królowej Jadwigi.
      W konkursie udział wzięło 10 uczniów z klas I-III i 4 z klas IV-VII.

Laureatami konkursu zostali:
      Klasy I - III

I miejsce    Zosia Poleszczuk Ib
      II miejsce  Jagoda Hurman IIIb
      III miejsce Natalia Zbrożek Ib

Klasy IV-VI
      I miejsce   Amelia Kral IVa
      II miejsce  Martyna Czarnołęcka VIa
      III miejsce Natalia Przygocka IVa

Uroczyste wręczenie  nagród rzeczowych nastąpi w czerwcu 2018r. na szkolnym podsumowaniu konkursów.

M. K.

• Podsumowanie etapu szkolnego – VIII Wojewódzkiego Konkursu pt. „Bądź bezpieczny na drodze”

27.03.2018 16:16

Celem konkursu było kształtowanie właściwych nawyków zachowania się dzieci i młodzieży na drodze oraz uświadomienie odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego.
      Warunkiem uczestnictwa było indywidualne wykonanie skryptu w języku kodowania Scratch uwzględniającego tematykę ruchu drogowego.
      Konkurs  adresowany był do uczniów klas IV-VII Szkoły Podstawowej im. św. Królowej Jadwigi.
      W eliminacjach udział wzięło 5 uczniów. Wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami rzeczowymi.
      Trzy najlepsze prace zakwalifikowane zostały do etapu wojewódzkiego.

Laureatami zostali:
      I miejsce  Natalia Danieluk kl. VIb (słuchawki)
      II miejsce Oliwia Kowalska kl. VIa (słuchawki)
      III miejsce Kristina Goroszko kl. VIa (pendrive)
      IV miejsce Jan Matwiejuk kl. VIIc (głośnik przenośny)
      V miejsce Iga Rozenbajgier – VIa (powerbank)
      Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

M.K.