Pszczółki na spacerze

22.09.2022 20:26
      Trzylatki z grupy Pszczółek coraz lepiej czują się w roli przedszkolaków i chętnie poznają zarówno swoje przedszkole, jak i najbliższe otoczenie. Dzieci wybrały się także na spacer do szkoły, aby zobaczyć pomnik św. Królowej Jadwigi – patronki szkoły, do której za kilka lat będą uczęszczały. Maluszkom bardzo spodobał się pomnik św. Jadwigi, więc na pewno jeszcze nie raz wybiorą się na taki spacerek.

Kamila Korneluk

Dzień Przedszkolaka w grupie Pszczółek

22.09.2022 07:10
      20 września maluchy z grupy Pszczółek po raz pierwszy obchodziły Dzień Przedszkolaka. Trzylatki znakomicie bawiły się uczestnicząc w zabawach ruchowych, ale także tańcząc i śpiewając w rytm dziecięcych hitów.
      Wiele radości sprawiły im oczywiście także wspólne zabawy - w tym dniu nasze trzylatki znacznie więcej się śmiały, aniżeli płakały. Każda Pszczółka na zakończenie tego dnia otrzymała medal Super Przedszkolaka.

Kamila Korneluk

• Dzień Przedszkolaka u Jagodek

21.09.2022 19:55

Dzień Przedszkolaka, który obchodzimy 20 września to pierwsza okazja do wspólnego świętowania w przedszkolu. Dzieci z grupy "Jagódki" z radością bawiły się, śpiewały piosenki i tańczyły. Drobne upominki sprawiły dzieciom radość.

Wychowawca grupy
      J. Patrejko

Dzień Strażaka

09.05.2022 20:15

4 maja obchodzimy Dzień Strażaka. Strażacy to niezwykle odważni ludzie. O tym, jak ważna jest ich praca i jak duży należy im się szacunek, rozmawialiśmy w minioną środę z przedszkolakami. Maluszki dowiedziały się, co potrzebne jest strażakom w ich pracy. Jak wygląda ich strój, a także pod jaki numer należy dzwonić w razie potrzeby. Dzień ten był dla wszystkich bardzo wesoły, a zarazem bardzo pouczający.
                                                                                                                            K. Karmasz

28.04.2022 20:11

Dnia  22 kwietnia nasze przedszkolaki miały okazję obchodzić Światowy Dzień Ziemi. W tym dniu maluchy z grupy trzylatków dowiedziały się jak dbać o środowisko, a także w jaki sposób pomóc naszej planecie, by była czysta i piękna. Dzieci wspólnie uczyły się jak prawidłowo segregować śmieci. Brały udział w zabawach ruchowych. Słuchały ekologicznych piosenek i wierszyków przybliżających im to święto. Na zakończenie przedszkolaki wykonały pracę plastyczną, wyklejając planetę Ziemię. Wykorzystując, zaś rolki po papierze stworzyły piękne drzewa, które teraz zdobią naszą salę.

K. Karmasz