• Akcja "Dobry uczynek"

09.05.2023 11:32
      "Przyjaciel Kamyka" to zaszczytny tytuł, jaki otrzymała nasza szkoła w ramach podziękowań za przeprowadzenie akcji "Dobry uczynek" i przekazanie zebranych darów. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc i z serca jeszcze raz dziękujemy wszystkim rodzicom, dzieciom i nauczycielom, którzy tak pięknie zaangażowali się w akcję.
    • Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

07.05.2023 14:34

27 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji   232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Z tej okazji uczniowie klasy 7b pod okiem pani Barbary Badalskiej przygotowali uroczysty apel. Młodzież przypomniała atmosferę tamtych czasów, chór Corda Vox pod batutą  pana Tomasza Jezuita  uświetnił uroczystość. Mogliśmy usłyszeć wiele patriotycznych pieśni, m.in. "Witaj majowa jutrzenko", "Płynie Wisła", "Polska flaga", "Żeby Polska była Polską".  Całości  dopełniła wspaniała  dekoracja wykonana przez panią Edytę Drobysz.  Było wzruszająco, dostojnie i pięknie.

• Projekt "Nasza szkoła - nasza duma"

29.04.2023 09:00
      Nasi uczniowie z dużym zaangażowaniem budują szkołę w popularnej grze Minecraft. Przypominamy, że jest to jeden z etapów pracy w projekcie e-Twinning, do którego przystąpiła w tym roku nasza szkoła. Postępy uczniowskich działań zostały zebrane i przedstawione w interaktywnej książeczce Story Jumper:

Gorąco zachęcamy do obejrzenia!

Poza tym, również w ramach działań projektowych, uczniowie intensywnie pracują nad filmikiem promocyjnym naszej szkoły: nagrywają, szukają pomysłów, poznają nowe możliwości TIK, które ułatwią im zadanie. Ogrom pracy i zaangażowania, a dla nas wielka radość, że mamy takich uczniów :-).
        D. Wójcik, M. Kamińska
    • Ważne informacje dla rodziców ósmoklasistów

25.04.2023 15:07

Prezentacja przedstawiająca zasady rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w bieżącym roku szkolnym

Rekrutacja_2023.ppt

Prezentacja z najważniejszymi informacjami o egzaminie ósmoklasisty w bieżącym roku szkolnym
      Przed_ezaminem_osmoklasisty_2023.pptx

• Projekt eTwinning

18.04.2023 21:36
      NASZA SZKOŁA – NASZA DUMA to tytuł kolejnego już projektu, w jaki zaangażowali się uczniowie i nauczyciele naszej placówki, podejmując współpracę z eTwinningiem.  Jednym z etapów, nad którym pracują obecnie chętni uczniowie, jest zbudowanie szkoły w popularnej i lubianej grze Minecraft. Na naszą prośbę uczniowie przesyłają nam zdjęcia z postępów swoich działań, a my trzymamy mocno kciuki za wytrwałość i ukończenie zadania.
      D. Wójcik, M. Kamińska