• Warsztaty kulinarne

26.05.2023 11:42

19 maja uczniowie z klas trzecich gościli  w Ekologicznym Gospodarstwie Agroturystycznym Haczki u  Panny Apteczkowej- orędowniczki smaków Lubelszczyzny. Podczas warsztatów kulinarnych poznali lokalne tradycje kulinarne, delektowali się regionalnymi frykasami: zupą z pokrzywy, cebularzami, chlebem z ziarnami, sernikiem z mniszkiem, konfiturami i lemoniadą, a także pod nadzorem gospodyni przygotowali pierogi z serem i miętą oraz ciastka – słodziaki.

• Rekrutacja uzupełniająca do Przedszkola Miejskiego „Nadbużańskie Skrzaty”

10.05.2023 12:38

Kancelaria szkoły rozpoczęła rekrutację uzupełniającą do Przedszkola Miejskiego „Nadbużańskie Skrzaty” na rok szkolny 2023/2024.

Potrzebne dokumenty można pobrać w sekretariacie szkoły oraz ze strony internetowej szkoły (zakładka REKRUTACJA).
      Wypełnione wnioski, podpisane przez obojga rodziców/opiekunów prawnych należy złożyć w kancelarii szkoły do dnia 31 maja 2023 r.

Michał Świerzbiński

• Akcja "Dobry uczynek"

09.05.2023 11:31
      "Przyjaciel Kamyka" to zaszczytny tytuł, jaki otrzymała nasza szkoła w ramach podziękowań za przeprowadzenie akcji "Dobry uczynek" i przekazanie zebranych darów. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc i z serca jeszcze raz dziękujemy wszystkim rodzicom, dzieciom i nauczycielom, którzy tak pięknie zaangażowali się akcję.