• Przedszkolaki pomagają zwierzętom ze schroniska

10.01.2024 19:55

Tradycją już stało się, że w okresie zimowym w naszym przedszkolu organizowana jest zbiórka darów na rzecz schroniska Azyl w Białej Podlaskiej. Także i w tym roku nasze przedszkolaki nie zawiodły i w przeciągu kilku tygodni zebrały karmę, ale także m.in. ręczniki do wyścielania klatek.
      W tym roku w organizację akcji, włączyła się mama Kubusia z grupy Pszczółek, pani Kasia Gralak, która dostarczyła wszystkie zebrane dary do schroniska.
      Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w zbiórce zarówno przedszkolakom, jak i ich rodzicom.

K. Korneluk

• Wesołe kolędowanie

09.01.2024 21:19

Dnia 9 stycznia dzieci 3 i 4 -letnie spotkały się, aby wspólnie śpiewać kolędy i pastorałki. Przedszkolaki z grupy "Krasnale", "Jeżyki",  "Pszczółki" i "Jagódki" z zaangażowaniem i przejęciem wystąpiły przed rówieśnikami i wychowawczyniami prezentując radosne utwory o tematyce świątecznej. Za udział w kolędowaniu każda grupa otrzymała okolicznościowy  dyplom.
      Dziękujemy za kultywowanie tradycji kolędowania.

J.P.

• Przedszkolny Przegląd Kolędniczy

07.01.2024 17:16

W ostatnim czasie 04.01.24 r. mieliśmy okazję spotkać się na wspólnym kolędowaniu. Dzieci z grupy ,,Sówki", ,,Skowronki", ,,Stokrotki" i ,,Biedronki " wykonały przygotowaną przez wychowawczynie kolędę. Wszystkie dzieci pięknie się zaprezentowały. Na zakończenie każda z grup otrzymała pamiątkowy dyplom. Dziękujemy dzieciom i wychowawczyniom za występ i wspólnie spędzony czas.
      K.Karmasz

• Świąteczne warsztaty piernikowe u Stokrotek i Biedronek.

17.12.2023 15:56
      Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w grupie Stokrotek i Biedronek odbyły się warsztaty piernikowe z udziałem zaprzyjaźnionej pani cukiernik z pracowni "Jakie to słodkie ".
    • Konkurs plastyczny - Ozdoba świąteczna .

17.12.2023 15:46
      15 grudnia 2023 r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny w grupach starszych pt. "Ozdoba świąteczna". Spośród wielu pięknych prac konkrsowych zostały wyłonione trzy pierwsze miejsca, oraz trzy wyróżnienia. Każdy z uczetników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz mały upominek. Prace konkursowe, można oglądać w budynku szkoły na pierwszym piętrze. Dziękujemy wszystkich chętnym za udział w konkursie .