• Zbiórka karmy i akcesoriów dla kotów.

   16.01.2022 18:23

    

   Zbiórka karmy i akcesoriów dla kotów.

   W listopadzie w przedszkolu zorganizowano zbiórkę karmy i akcesoriów dla kotów przebywających w  Fundacji Dom Belli w Białej Podlaskiej.

   Dziękujemy dzieciom i rodzicom, za pozytywny odbiór i włączenie się w zbiórkę. Przez dwa tygodnie udało nam się zebrać karmę dla kotów, mnóstwo kocich zabawek i akcesoriów.

   Zima to trudny czas dla bezdomnych zwierząt. Cieszymy się, że dzieci wykazały się wrażliwością i troską o bezdomne istoty. Zachęcamy do adopcji kotów poprzez kontakt z Fundacją Dom z Belli.

   A.Antoniuk

  • Dzień Myszki Miki

   19.11.2021 11:53

   Dzień Myszki Miki

      18 listopada obchodzimy dzień Myszki Miki ulubionej postaci bajkowej każdego dziecka. Zna ją cały świat. Jest jedną z ikon popkultury, znakiem rozpoznawczym Walta Disneya i symbolem Disneylandów.
       Nasze 5 - latki wzięły udział w zabawach zorganizowanych przez wychowawczynie, podczas, których tańczyliśmy, pokonywaliśmy tory przeszkód, rysowaliśy i oglądaliśmy zagadki związane z postacią Miki i Minnie . Dzieci przyszły do przedszkola ubrane w elementy charakteryzujące naszą bajkową myszkę. Dziękujemy za wspólną zabawę.

   Anna Antoniuk

   Katarzyna Nowacka