• DWA MEDALE W FINALE WOJEWÓDZKIM W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

   DWA MEDALE W FINALE WOJEWÓDZKIM W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

   16.04.2024 20:43
   NASZE UCZENNICE Z MEDALAMI W FINAŁACH

   W Adamowie odbył się Finał Wojewódzki w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych. Po eliminacjach powiatowych oraz rejonowych do zawodów awansowały dwie reprezentantki naszej jedynki - Lena Machnowska oraz Aniela Arseniuk-Chiluk. Dziewczęta odniosły bardzo duży sukces - Aniela została mistrzynią województwa wśród dziewcząt klas V-VI, natomiast Lena przekroczyła linię mety na drugim miejscu, przegrywając złoty medal  na ostatnich metrach po  bardzo zaciętej rywalizacji w kategorii reprezentantek klas VII-VIII . Lena po zawodach została powołana do Kadry Województwa Młodziczek naobóz sportowy, który odbędzie się na przełomie kwietnia i maja w Przemyślu. Gratulacje.

  • FINAŁ POWIATU W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

   FINAŁ POWIATU W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

   04.03.2024 09:20
   FINAŁ POWIATU W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT W MIĘDZYRZECU PODLASKIM

   W Międzyrzecu Podlaskim odbył się finał powiatu w siatkówce dziewcząt. Zawody zostały rozegrane w ramach igrzysk młodzieży szkolnej. Wśród czterech najlepszych reprezentacji udział w zawodach wezięły reprezentantki naszej jedynki. Po losowaniu mecz eliminacyjny rozegraliśmy z uczennicami międzyrzeckiej trójki. Pierwszy set był bardzo wyrónany i zakończył się wynikiem 25-21 dla naszych rywalek. W drugim ulegliśmy do 19 i zagraliśmy w finale pocieszenia. Mecz o brązowy medal rozegraliśmy z Janowem Podlaskim. Pierwszy set po bardzo dobrej grze wygraliśmy 25-15, drugi ulegliśmy po prostych błędach 25-21. Ostatni set decydujący o zwycięstwie był popisem naszych reprezentantek i zakończył się wynikiem 15-7. 

   SKŁAD REPREZENTACJI - LENA MACHNOWSKA, ZUZIA ANDRZEJUK, NATALIA MYCKO, WIKTORIA DAJDA, LIDKA LIPOWIECKA, ZUZIA UDKO, KAROLINA URBALA, EMILIA LESIK, KATARZYNA SELWESIUK ORAZ EUNIKA MASIUK.

  • FINAŁ POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

   FINAŁ POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

   24.01.2024 12:10

   AWANSOWALI DO FINAŁU REJONU 

   W styczniu uczniowie klas VII-VIII rywalizowali w rozgrywkach międzygminnych i powiatowych w pice ręcznej. Pierwszy etap zawodów odbył się  w Piszczacu. Trzy zespoły walczyły o awans do finału powiatu. W pierwszym meczu nasi uczniowie wygrali z SP Piszczac 8-4, natomiast w kolejnym pokonali rówieśników z Tucznej aż 16-0.

   Kolejny etap rozgrywek odbył się w Sworach. Tam z kolei do rywalizacji przystąpiły cztery zwycięskie drużyny z eliminacji międzygminnych. Po losowaniu w meczu półfinałowym zmierzyliśmy się z SP2 Międzyrzec Podlaski i odnieśliśmy pewne zwycięstwo 8-1. W meczu finałowym los przydzielił nam SP Łomazy. Mimo wyrównanego poziomu odnieśliśmy pewne zwycięstwo 8-4 i awansowaliśmy do finału rejonu, który w lutym odbędzie się w Białej Podlaskiej

   NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI - Kuba Machnowski, Kuba Szeląg, Szymon Trzaskalski, Krzysztof Gołębiowski, Filip Kolejko, Wojciech Jakimiak, Daniel Szczygieł, Arek Oniszczuk, Maciej Parzyszek i Wojciech Śledź.

    

    

    

  • PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ POWIATU BIALSKIEGO ZA ROK SZKOLNY 2022\23

   PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ POWIATU BIALSKIEGO ZA ROK SZKOLNY 2022\23

   18.12.2023 13:09
   PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ POWIATU BIALSKIEGO

   W Janowie Podlaskim na nowo otwartej hali sportowej dokonano uroczystego podsumowania współzawodnictwa sportowego szkół powiatu bialskiego za rok szkolny 2022\23. W imprezie udział wzięła delegacja z naszej szkoły. Na wynik końcowy współzawodnictwa sportowego wpływ ma udział i punktowanie w zawodach sportowych , ujętych w kalendarzu bialskiego szkolnego związku sportowego. Współzawodnictwo jest podzielone na dwie kategorie - Igrzyska Dzieci (uczniowie klas I-VI) oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII). W ramach Igrzysk Dzieci nasza szkoła uplasowała się na bardzo wysokim drugim miejscu, natomiast w starszej kategorii na miejscu siódmym. CHCIELIBYŚMY SERDECZNIE POGRATULOWAĆ I PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM UCZNIOM, KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO TEGO SUKCESU.

  • FINAŁ REJONU W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

   12.05.2023 14:39

   Obiekty akademii piłkarskiej podlasia były gospodarzem Finału Rejonu w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach rywalizacji w kategorii  "Igrzyska Dzieci". W zawodach wzięły udział trzy drużyny, grając systemem każdym. Reprezentantki naszej jedynki zawody rozpoczęły od meczu z SP Serokomla. Po czterech bramkach Nikoli Zasiuk odniosły pewne zwycięstwo. W meczu o awans do finału wojewódzkiego zmierzyły się z uczennicami SP 5 Biała Podlaska. Mecz był bardzo wyrównany, niestety po dwóch błędach nasze uczennice musiały uznać wyższość rywalek. Wyjeżdzamy z Białej Podlaskiej z drugim miejscem w finale rejonu, co jest dużym osiągnięciem, zważywszy na fakt, że mieliśmy bardzo młodą drużynę.

   SKŁAD REPREZENTACJI SZKOŁY:

   JOANNA LEONIENKO i NIKOLA BENIUK - 3 KLASA

   NIKOLA ZASIUK i JULKA JASZCZYK - 4 KLASA

   ANIELA ARSENIUK i ZUZIA WITKOWICZ - 5 KLASA

   LENA MACHNOWSKA, AMELIA STEFANIUK, AGNIESZKA BENICH, ZUZIA ANDRZEJUK