• UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY MISTRZAMI POWIATU

   20.03.2022 18:45

   W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach piłki ręcznej. W kategorii Igrzyska Dzieci, (rocznik 2009-10) odnieśliśmy znaczący sukces, zostając najlepszą drużyną powiatu bialskiego. W eliminacjach między gminnych, które odbyły się 8 marca, pokonaliśmy znacząco (15 do 5) drużynę z Piszczaca na ich własnym boisku. W eliminacjach powiatowych, 17 marca w Sworach zmierzyliśmy się ze SP nr 2 Miedzyrzec Podlaski wygrywając 13 do 4 oraz pokonaliśmy SP Swory 6 do 2. Zwycięstwo w turnieju dało awans do Finału rejonu, który odbędzie się w Łukowie 29 marca. Sztuka ta nie udała się starszym kolegom, którzy odpadli w eliminacjach międzygminnych zajmując drugie miejsce. Uczniowie w kategorii Igrzyska Młodzieży (2008-2007) , zajęli II miejsce ulegając gospodarzom SP Piszczac 5:4 oraz wygrali z SP Kodeń 10:3.
   Skład reprezentacji rocznika 2009-2010 -  Szymon Lewczuk, Michał Kozłowski, Daniel Szczygieł, Arkadiusz Oniszczuk, Wojciech Jakimiak, Jakub Szeląg, Jakub Machnowski, Krzysztof Gołębiowski, Jakub Skolimowski, Szymon Trzaskalski.
   Skład reprezentacji rocznika 2007-2008 – Szymon Poleszczuk, Piotr Gołębiowski,  Jakub Zasiuk, Patryk Zub, Kacper Kurasiński, Szymon Klujewski, Filip Leonienko, Kacper Wawryszewicz.

  • SUKCESY W WIELOBOJACH LEKKOATLETYCZNYCH

   17.06.2021 08:20

            W dniach 15 i 16 czerwca, uczniowie naszej szkoły brali udział w czwórboju oraz trójboju lekkoatletycznym. Zawody odbyły się na obiektach AWF w Białej Podlaskiej, jednocześnie były to mistrzostwa powiatu jak i rejonu. Zawodnicy startowali w kilku konkurencjach, ich wyniki przeliczane były na punkty. Suma wyników indywidualnych stanowiła rezultat drużyny.
   Pierwszego dnia startowali chłopcy w czwórboju , bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 1000m. Nasza drużyna zajęła trzecie miejsce w rejonie i drugie w powiecie. Pierwsze miejsce zajęła SP nr5 z Białej Podlaskiej; drugie miejsce SP Swory; trzecie SP Terespol.
   Skład drużyny: Ciapka Adam, Kozłowski Michał, Lewczuk Szymon, Jurek Paweł, Stefaniuk Piotr, Oniszczuk Arek, Łazuga Bartosz.
   Drugiego dnia (16.06) startowali trójboiści z klas IV i młodszych. Konkurencje w których brali udział to bieg na 60m, rzut piłeczką palantową i skok w dal. Dziewczyny zajęły III miejsce w rejonie oraz I w powiecie.  Kolejność szkół w kat. dziewcząt: SP nr9 Biała Podlaska, SP nr5 Biała Podlaska SP Terespol. Chłopcy zajęli ogólnie IV miejsce oraz II w powiecie ulegając SP nr2 Łuków,  SP Swory i SP nr6 Biała Podlaska.
   SKŁADY DRUŻYN
   Dziewczęta: Korbal Alicja, Machnowska Lena, Chiluk Arseniuk Anielka, Benich Agnieszka, Zasiuk Nikola, Stefaniuk Amelia
   Chłopcy: Gołębiowski Krzysztof, Guziuk Jakub, Szeląg Jakub,  Pawluczuk Wiktor, Machnowski Jakub, Trzaskalski Szymon.
   We wszystkich kategoriach dwie najlepsze drużyny z rejonu uzyskały awans do finałów wojewódzkich.

   GJ
  • PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ POWIATU BIALSKIEGO ZA ROK SZKOLNY 2019\20

   23.02.2021 14:12

   PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ POWIATU BIALSKIEGO ZA ROK SZKOLNY 2019\20

   Uczniowie rok szkolny 2019\20 pierwszy raz w historii ze względu na pandemię kończyli w trybie zdalnym. Nie udało się także przeprowadzić wszystkich zawodów  w ramach współzawodnictwa sportowego szkół. Nie mniej jednak nieoficjalnie podsumowano wyniki rywalizacji.  Uczniowie rywalizowali w dwóch grupach – Igrzyska Dzieci ( uczniowie klas IV-VI ) oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej ( VII – VIII ). W obu kategoriach stanęliśmy na drugim stopniu podium ulegając tylko  SP3 Międzyrzec Podlaski. Na taki wynik złożyły się czołowe lokaty naszych uczniów m.in. w indywidualnych i sztafetowych biegach przełajowych, biegach ulicznych, siatkówce, koszykówce, piłce ręcznej, nożnej oraz szachach.

   KLASYFIKACJA KOŃCOWA – IGRZYSKA DZIECI

   1.SP3 MIĘDZYRZEC PODLASKI – 640pkt

   2.SP1TERESPOL – 500pkt

   3.sp Janów podlaski – 355pkt

   KLASYFIKACJA KOŃCOWA – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

   1.SP3 MIĘDZYRZEC PODLASKI – 491pkt

   2.SP1 TERESPOL – 340pkt

   3.SP JANÓW PODLASKI 301pkt

  • SUKCESY SZACHOWE NASZYCH UCZNIÓW

   15.12.2020 23:38

               W dniu 12 grudnia w Międzyrzecu Podlaskim odbyło się podsumowanie Podlaskiej Ligi szachowej. W cyklu turniejów z sukcesami startowali uczniowie naszej szkoły. W końcowej klasyfikacji miejsca na podium zajęli: II- Krzysztof Gołębiowski, III- Piotr Gołębiowski na wysokim V miejscu uplasowała się Aleks Kral. W zawodach uczestniczył również Filip Samociuk. W śród klasyfikacji szkół, SP nr 1 w Terespolu zajęła III miejsce.

   Dodatkowo w sierpniu odbyły się Mistrzostwach Województwa Lubelskiego do lat 12 i 14. Tytuł  Mistrza Województwa Lubelskiego zdobył Piotr Gołębiowski. Wszyscy wyżej wymienieni to zawodnicy MOK Debiut Terespol. Opiekunami zawodników są panowie Sławomir Leszek oraz Marek Ferens.

   Serdeczne gratulacje!

  • WYGRANA W MINI PIŁKĘ RĘCZNĄ

   16.03.2020 22:13

                            W Piszczacu, 4 marca odbyły się eliminacje międzygminne chłopców klas VI i młodszych. Bardzo dobrze w zawodach tych spisali się nasi uczniowie . Reprezentanci naszej szkoły wygrali wszystkie spotkania i uzyskali awans do Finału Powiatu. Zawody te rozegrane zostaną w Terespolu.

   Wyniki zawodów:

   Piszczac – Tuczna 4 – 1

   Kodeń – Terespol 2 - 9

   Piszczac – Kodeń 5 – 1

   Tuczna – Terespol 3 - 6

   Piszczac – Terespol  2 – 7

   Tuczna – Kodeń 2 – 5

    

   Skład reprezentacji:

   Gołębiewski Piotr, Leonienko Filip, Lesik Mikołaj, Wawryszewicz Kacper, Zasiuk Jakub, Poleszczuk Szymon, Zub Patryk, Pastuszuk Jakub, Stefaniuk Piotr, Lewczuk Szymon