• FINAŁ POWIATU PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW IGRZYSKA DZIECI

   10.05.2022 15:47

   FINAŁ POWIATU PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW IGRZYSKA DZIECI
   TERESPOL, DN. 6.O5.2022 ROK

   SP Łomazy – SP nr 2 Międzyrzec Podlaski – 4: 0

   SP Swory – SP nr 1 Terespol – 1:7

   Mecz o 3 miejsce:
   SP nr 2 Międzyrzec Podlaski – SP Swory – 0:6

   Mecz o 1 miejsce:

   SP Łomazy – SP nr 1 Terespol – 1:2
   Mistrzem Powiatu została Szkoła Podstawowa nr 1 w Terespolu: Gołębiowski Krzysztof, Guziuk Jakub, Jakimiak Wojciech, Kolejko Filip, Kozłowski Michał, Lewczuk Szymon, Łukasik Franciszek, Machnowski Jakub, Oniszczuk Arkadiusz, Steć Eryk, Szczygieł Daniel – opiekun Andrzej Korbal.

  • ELIMINACJE MIĘDZYGMINNE W CZWÓRBOJU LA

   10.05.2022 15:42

                            W Piszczacu, na nowo oddanym obiekcie sportowym odbyły się zawody w czwórboju lekkoatletycznym. Wystąpiła tam reprezentacja naszej „jedynki”. Chłopcy po zaciętej rywalizacji wygrali z gospodarzami obiektu i uzyskali awans do zawodów powiatowych. Dziewczęta nieznacznie uległy uczennicom z Piszczaca, kończąc zawody na II miejsce. Indywidualnie najlepsze wyniki wśród naszych zawodników uzyskali SZYMON LEWCZUK 204 pkt.  i LENA MACHNOWSKA 209 pkt.

   SKŁAD REPREZENTACJI SZKOŁY

   MYCKO NATALIA

   DĄBROWSKA MAJA

   GREGORUK MAJA

   MACHNOWSKA LENA

   STEFANIUK AMELIA

   BENICH AGNIESZKA

   ANDRZEJUK ZUZANNA

   ZASIUK NIKOLA

   KOZŁOWSKI MICHAŁ

   LEWCZUK SZYMON

   SZCZYGIEŁ DANIEL

   MACHNOWSKI JAKUB

   SZELĄG JAKUB

   GUZIUK JAKUB

  • Eliminacje Międzygminne w Mini Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców

   27.04.2022 13:43


                          25.04.2022r na orliku w Terespolu zostały rozegrane eliminacje międzygminne w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci.
                          Wśród dziewcząt wystąpiły dwie drużyny SP1Terespol-SP Piszczac, gospodynie po zaciętym meczu uległy gościom 2:3
                     Chłopcy natomiast byli bezkonkurencyjni wygrywając wszystkie mecze. Zostawili w pokonanym polu drużyny z Piszczaca, Małaszewicz, Kodnia i Zalesia. Awansowali do Finału Powiatu , który zostanie rozegrany 6.05.2022. w Terespolu

    

  • KATYŃSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE W TERESPOLU

   14.04.2022 21:18

                  W Terespolu na zrewitalizowanym terenie przy stadionie miejskim odbyły się katyńskie biegi powiatowe. W zawodach wzięła udział liczna reprezentacja terespolskiej jedynki oraz większość szkół powiatu bialskiego. Zwodnicy startowali przy zbiorniku wodnym za stadionem, obiegając go kończyli rywalizację już             na boisku piłkarskim. Zawody w pierwszej trójce w swoich kategoriach wiekowych ukończyli:

   -LEWCZUK SZYMON I MIEJSCE KLASY V-VI

   -KOZŁOWSKI MICHAŁ II MIEJSCE KLASY V-VI

   -ZASIUK NIKOLA- II MIEJSCE KLASY I-II

   -SUPEŁ MIKOŁAJ – III MIEJSCE KLASY III-VI

   -ARSENIUK IGA- III MIEJSCE KLASY VII-VIII.

    Ponadto w pierwszej szóstce do mety dobiegli – Damian Szczygieł (4m), Aniela Chiluk (5m),Julia Witkowicz (5m), Max Kuźnicki (6m) oraz Marysia Michalczuk (6m).
   Wszystkim naszym reprezentantom GRATULACJE.

  • SUKCES W SZCZYPIORNIAKU

   01.04.2022 14:55

                        Znaczący sukces odnieśli uszniowie SP Nr1 w Terespolu zajmując II miejsce w Finale Rejonu w mini piłce ręcznej chłopców. Zawody odbyły się 29 marca w Łukowie. Nasza reprezentacja w składzie: Szymon Lewczuk, Michał Kozłowski, Daniel Szczygieł, Arkadiusz Oniszczuk, Maciej Parzyszek, Wojciech Jakimiak, Jakub Machnowski, Jakub Szeląg, Szymon Trzaskalski, Krzysztof Gołębiowski, Jakub Guziuk, rozegrała mecze z SP Ulan, wygrywając 13:6, pokonała SP1 Łuków 13:4 oraz w meczu o miejsce pierwsze przegrała z faworytami zawodów SP Biała Podlaska 16 do 8. Opiekunem drużyny był Grzegorz Jakuszko. Gratulacje.