• MAGICZNY WIECZÓR WRÓŻB

04.12.2023 12:04

28 listopada w naszej szkole odbył się Wieczór Wróżb, w czasie którego każdy mógł, w formie zabawy, poznać swoją przyszłość.

Dziewczęta z najstarszych klas, przebrane za wróżki, z wielkim zaangażowaniem opowiadały o marzeniach, miłości i pracy zawodowej, przepowiadając każdemu świetlaną przyszłość. Nie zabrakło też świetnej zabawy. Uczniowie miło spędzili czas przy dobrej muzyce.

AS

26.11.2023 19:21
    • PŁOMYK DLA NIEOBECNYCH

26.11.2023 19:17

W listopadzie, zgodnie z tradycją szkolną, samorząd uczniowski wraz z opiekunem, odwiedził groby zmarłych nauczycieli, pracowników i uczniów, związanych z naszą szkołą, zapalając symboliczne światełko pamięci.

Była to dobra okazja do wspomnień, a także do okazania wdzięczności za trud włożony w nauczanie i wychowanie dzieci i młodzieży.

• UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM PROJEKCIE EDUKACYJNYM

23.11.2023 14:14
      Uczniowie klas II przystąpili do Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Sztuka Emocji”.

Ma on na celu skierowanie uwagi i działań nauczycieli oraz dzieci w obszar emocji, wykorzystując do tego sztukę pod jej wszelakimi postaciami. W każdym miesiącu można wybrać jedną z 8 dziedzin sztuki do realizacji tematu. Podstawowym warunkiem jest to, że dziedziny sztuki nie mogą się powtarzać! Zadania projektowe są realizowane w okresie od 1.10.2023 r. do 31.05.2024 r. Na pierwszych zajęciach drugoklasiści zapoznali się z ZASKOCZENIEM. Rozpoznawali elementy Zaskoczenia w sztuce plastycznej. Te efekty ich pracy możemy zobaczyć na zdjęciach w poniższej galerii.

Małgorzata Tańczuk – Danieluk
      Agnieszka Kulicka