• Dzień Pluszowego Misia

09.12.2021 11:14

Dnia 26.11.2021 r. w naszej szkole obchodzony był Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Samorząd Uczniowski klas I-III pod opieką pani D. Szprychel oraz klasa IIIb przygotowali dla uczniów najmłodszych klas mała niespodziankę. Uczniowie klasy IIIb przebrani za pluszowe maskotki odwiedzili sale lekcyjne z piosenką "Pokochaj pluszowego misia". Korzystając ze szkolnego Tygodnia Uśmiechu, klasa IIIb starała się wywołać uśmiechy na buziach swoich koleżanek i kolegów. Pluszaki z IIIb odwiedziły również Dyrektora, z którym zatańczyły w małym kółeczku.
      Odwiedzani uczniowie również mieli ze sobą maskotki, którymi mogli się pochwalić.
      Pluszowy miś dobry na wszystko!

• Andrzejkowe zabawy z wróżbą w wydaniu uczniów

06.12.2021 19:35

W dniu 30.11.2021 r. w naszej szkole odbyły się Andrzejki. Pomiędzy lekcjami uczniowie mogli „poznać swoją przyszłość” oraz zakupić drobne słodkości z wróżbą. Niestety w tym roku nie odbyła się dyskoteka andrzejkowa, ale nie przeszkodziło to w dobrej zabawie.

• #MuremZaPolskimMundurem

03.12.2021 13:23

Z inicjatywy nauczycieli i dyrekcji naszej szkoły 30 listopada odbyło się w hali sportowej spotkanie uczniów  z żołnierzami strzegącymi naszej granicy. Uczestniczył w nim również burmistrz miasta pan Jacek Danieluk.

Chór Corda Vox wspólnie z żołnierzem- solistą zaśpiewał wiązankę pieśni patriotycznych. Dzieci z klas 1-3 wręczyły wszystkim żołnierzom przygotowane przez siebie i przedszkolaków kolorowe laurki. Oprócz gromkich braw otrzymali w podziękowaniu cukierki. Żołnierze  przygotowali także uczniom niespodziankę- pokaz samoobrony oraz sprzętu wojskowego. Pracownicy szkoły aby umilić żołnierzom ich trud oraz okazać wdzięczność, zorganizowali poczęstunek z domowych ciast.

Dyrektor szkoły pan Zenon Iwanowski składa podziękowania wszystkim pracownikom, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości.

• #MuremZaPolskimMundurem

30.11.2021 15:08

Ostatnie tygodnie na naszej granicy z Białorusią były bardzo trudne, zwłaszcza dla nas mieszkańców. Jest to wymagający poświęcenia czas również dla funkcjonariuszy Straży Granicznej, Policji, a także dla żołnierzy Wojska Polskiego, którzy strzegą wschodniej granicy, również w naszym mieście Terespol. Z inicjatywy Lubelskiego Kuratora Oświaty nasza szkoła włączyła się w akcję "Kartka dla Obrońców Granic". Uczniowie przygotowali piękne kartki z pozdrowieniami i wyrazami wsparcia. Było ich aż 258!!!. Prace zostaną wysłane do 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej, skąd trafią do tych, którzy pełnią służbę, strzegąc naszych polskich granic.