• Klasy I – III również uczciły Narodowe Święto Niepodległości!

   14.11.2021 18:07

   10 listopada odbył się uroczysty apel, w którym uczestniczyli najmłodsi uczniowie naszej szkoły z klas I – III. Uroczystość uświetniła inscenizacja przygotowana przez panią Małgorzatę Tańczuk – Danieluk, której doskonałą oprawę muzyczną zapewnił pan Tomasz Jezuit. Aktorami przedstawienia pt. ,,Sto lat temu w wolnej Polsce” byli uczniowie klasy III a. Dzieci wspaniale wczuły się w klimat lat dwudziestych, XX w. Miały świetnie dobrane stroje i rekwizyty. Z przejęciem i powagą wypowiadały kwestie, dotyczące Niepodległej Polski. Następnie wszyscy obecni odśpiewali Hymn Narodowy.

  • PAMIĘTAMY

   23.01.2022 11:59


        W listopadzie, zgodnie z tradycją, grupa młodzieży pod opieką p. Anny Kudelskiej i p. Anny Tomczuk odwiedziła groby zmarłych nauczycieli, pracowników i uczniów związanych z naszą szkołą, zapalając symboliczne światełko pamięci. Była to dobra okazja do wspomnień, a także do okazania wdzięczności za trud włożony w nauczanie i wychowanie dzieci i młodzieży.

   SU

  • Płomyki dla nieobecnych

   14.11.2021 17:58

   Samorząd Uczniowski klas I-III pod opieką pani Doroty Szprychel przeprowadził w październiku zbiórkę zniczy, które w listopadzie zapłonęły na grobach zmarłych nauczycieli oraz dzieci, które zmarły, będąc uczniami naszej szkoły. 
   Podczas akcji zebrano około 90 zniczy. 
   Samorząd Uczniowski wyraża wdzięczność wszystkim, którzy wsparli akcję i przyczynili się do tego, że zapłonęły "płomyki dla nieobecnych".

  • Konkurs na ilustrowaną książeczkę o zwierzęcych przygodach

   14.11.2021 17:56

   W październiku pani Dorota Szprychel zorganizowała dla uczniów klas I-III konkurs na ilustrowaną książeczkę o zwierzęcych przygodach. Mogły mieć charakter realistyczny lub fantastyczny.
   Na konkurs wpłynęło 13 prac, z czego 6 zostało nagrodzonych.
   Komisja Konkursowa, w skład której weszły pani: A. Klim, E. Lańska i D. Szprychel, wytypowała uczniów, których prace okazały się najlepsze. Nie była to decyzja łatwa, bowiem wszystkie prace konkursowe ciekawiły i cechowały się dużym wkładem pracy.
   Wręczenia nagród zakupionych przez organizatorkę dokonali podczas apelu dnia 10.11.2021 r. pan Dyrektor Zenon Iwanowski oraz pani wicedyrektor Edyta Krzemińska. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

  • Zbiórka darów na rzecz Schroniska dla zwierząt "Azyl" w Białej Podlaskiej

   14.11.2021 17:55

   W październiku Samorząd Uczniowski klas I-III zorganizował akcję zbiórki darów na rzecz Schroniska dla zwierząt "Azyl" w Białej Podlaskiej. Odzew uczniów i rodziców na akcję przeszedł najśmielsze oczekiwania, za co serdecznie dziękujemy. 
   Dzięki włączeniu się w akcję wszystkich, którym nieobcy jest los bezdomnych zwierząt, opiekunka Samorządu, pani Dorota Szprychel, zawiozła do schroniska pełen samochód karmy, koców, poduszek i zabawek, za co pracownicy schroniska byli bardzo wdzięczni. 
   Obserwacje poczynione w schronisku pozwoliły wysnuć wniosek, że tak duża ilość zgromadzonej karmy wystarczy na wykarmienie zwierząt zaledwie przez jeden dzień. z tego powodu akcja zostanie powtórzona w styczniu, aby na początku lutego ponownie wesprzeć podopiecznych schroniska.
   Szanowni Państwo, zwierzęta, które znajdują się w Waszych domach, to szczęściarze. Mają ciepły kąt, jedzenie oraz miłość domowników. Może ktoś z Państwa wyraża chęć włączenia do rodziny jeszcze jednego czworonożnego przyjaciela? Podopieczni "Azylu" czekają.