• Ważne informacje dla rodziców ósmoklasistów

25.04.2023 15:07

Prezentacja przedstawiająca zasady rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w bieżącym roku szkolnym

Rekrutacja_2023.ppt

Prezentacja z najważniejszymi informacjami o egzaminie ósmoklasisty w bieżącym roku szkolnym
      Przed_ezaminem_osmoklasisty_2023.pptx

• Projekt eTwinning

18.04.2023 21:36
      NASZA SZKOŁA – NASZA DUMA to tytuł kolejnego już projektu, w jaki zaangażowali się uczniowie i nauczyciele naszej placówki, podejmując współpracę z eTwinningiem.  Jednym z etapów, nad którym pracują obecnie chętni uczniowie, jest zbudowanie szkoły w popularnej i lubianej grze Minecraft. Na naszą prośbę uczniowie przesyłają nam zdjęcia z postępów swoich działań, a my trzymamy mocno kciuki za wytrwałość i ukończenie zadania.
      D. Wójcik, M. Kamińska

Dobry uczynek łączy ludzi….

05.04.2023 11:17
      Nasi uczniowie wraz z rodzicami kolejny raz pokazali, że można na nich liczyć. W poniedziałek mnóstwo przeróżnych produktów pojechało do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Kamyk” we Włodawie. Z wielką radością i wdzięcznością pakowałyśmy przyniesione dary, a wisienką na torcie był liścik, napisany przez jedną z uczennic.
      Pomaganie jednoczy ludzi – tak było i tym razem. W akcję zaangażowały się również panie z KGW  z Lebiedziewa, do którego należy jedna z mam naszych uczennic. Ten cudowny gest pokazał, że jeśli serca są otwarte na pomaganie, to możliwości zawsze się znajdą. Pamiętajmy też, że dobro wraca z podwójną siłą J

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak pięknie włączyli się w akcję.

Organizatorzy: D. Wójcik, M. Sielska, I. Białowąs

Rozwijamy się dla dzieci - współpraca z eTwinningiem

29.03.2023 12:43
      E-Twinning to, najprościej mówiąc, największy pokój nauczycielski w Europie, do którego należy również nasza szkoła. W ramach współpracy realizujemy projekty, dokształcamy się i, co niezwykle ważne, wymieniamy doświadczeniami z nauczycielami z innych szkół. Zakończony powodzeniem projekt „Rymolandia” (realizowany w poprzednim roku szkolnym) przyczynił się do uzyskania przez naszą szkołę Krajowej Odznaki Jakości eTwinning i zmotywował do podejmowania kolejnych działań. Najnowszy projekt o nazwie „Nasza szkoła-nasza duma” zakłada szereg rozwijających działań, które zaangażują naszych uczniów i pokażą nowe możliwości. Liczymy, że owoce wspólnej pracy ujrzą światło dzienne jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego, o czym z pewnością poinformujemy.
      D. Wójcik, M. Kamińska