• WYSTARTUJĄ W FINALE WOJEWÓDZKIM W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM

03.06.2019 14:01

Po zwycięstwie w zawodach rejonowych, które odbyły się w 03.06 w Białej Podlaskiej, reprezentanci Szkoły Podstawowej w składzie: Adam Ciapka, Szymon Lewczuk, Michał Kozłowski, Arek Oniszczuk, Piotr Stefaniuk będą reprezentowali naszą szkołę w Finale Wojewódzkim. Zawody odbędą się 12 czerwca w Zamościu. W zawodach w  Białej Podlaskiej startowały również  dziewczęta: Patrycja Markowska, Julia Skiba, Julia Witkowicz, Julia Kwiatkowska, Weronika Jakubiuk.  Zajęły one  9 miejsce w rejonie, 3 w powiecie. W skład trójboju wchodzą dyscypliny takie jak: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal, każdy startuje z wymienionych dyscyplinach a wyniki przeliczane są na punkty drużyny.

GJ
    • BIEGI KATYŃSKIE W TERESPOLU

25.04.2019 12:57
      ZAORSKI, CHILUK I ZASIUK Z MEDALAMI
      Trzy medale zdobyli uczniowie terespolskiej jedynki w Katyńskich Biegach Przełajowych w Terespolu. Najlepszy okazał się Cezary Zaorski wśród uczniów klas VII. Kamil Chiluk po zaciętym biegu przekroczył linię mety jako drugi w klasach VI, a Jakub Zasiuk trzeci wśród chłopców klas piątych. Miejsca w czołowej szóstce zawodów w swoich kategoriach wiekowych zajęli ponadto -  Martyna Wawryszuk Vm, Lena Machnowska VIm, Jowita Filipczak VIm i Damian Uss VIm.
    • WYNIKI MINI KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

26.03.2019 17:02

Rywalizację w ramach Igrzysk Dzieci w roku szkolnym 2018/2019 zakończyli koszykarki i koszykarze. Obie drużyny, zarówno dziewczęta jak i chłopcy dotarli do Finału Powiatu, gdzie odpowiednio zajęli IV i II miejsce. Jako pierwsi rywalizowali chłopcy, którzy w eliminacjach międzygminnych pokonali rówieśników z Kodnia 21 :10. W Finale Powiatu, który odbył się  21 marca w Terespolu, ulegli SP Konstantynów 22:44. Pomimo znacznej różnicy w wyniku, przez trzy kwarty reprezentanci naszej szkoły toczyli wyrównany bój.
                                 Dziewczęta, w międzygminnie wygrały z SP Kodeń  26 : 16. W Finale Powiatu, 26 marca w Konstantynowie, przegrały  z SP Wisznice (26 : 14) oraz SP 2 Międzyrzec Podlaski (29 : 18) zajmując IV miejsce.

Sklady drużyn:

Dziewczęta: Filipczak Jowita, Gregoruk Magda, Kral Amelia, Kwiatkowska Julia, Michalczuk Marysia, Mularewicz Anna, Nowacka Natalia, Pikuła Marta, Prokopiuk Maja, Roślik Maja, Tarasiuk Wiktoria, Wawryszuk Martyna

Chłopcy: Gołębiowski Piotr, Klujewski Szymon, Lesik Mikołaj, Zalech Kacper, Zasiuk Jakub, Poleszczuk Szymon, Terpiłowski Patryk, Kubicki Marcel, Chiluk Kamil, Osiński Mateusz, Lewkowicz Patryk, Pastuszuk Mateusz, Zub Patryk

GJ

• GRALI W SZCZYPIORNIAKA

02.03.2019 09:06

Obie nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców były gospodarzem Finału Powiatu w piłkę ręczną w ramach Igrzysk Dzieci. Pierwsze zmagania rozpoczęły dziewczęta. W meczu półfinałowym nasza reprezentacja grała z SP Rokitno i wygrała 5-2 uzyskując awans do finału. Do meczu finałowego z SP1 Międzyrzec Podlaski nasze uczennice przystąpiły jako faworytki. Niestety szybko straciły 5 bramek i ostatecznie przegrały 2-6 zostając wicemistrzyniami powiatu.

Co nie udało się dziewczynom osiągnęli chłopcy. Po bardzo dobrze taktycznie rozegranym półfinale z SP Swory 4-2 nasi reprezentanci zameldowali się w finale imprezy. W meczu o awans do zawodów rejonowych rywalem naszych chłopców byli uczniowie SP2 Międzyrzec Podlaski. Szybkie trzy bramki rzucone przez Marcela Kubickiego pozwoliły nam prowadzić po pierwszej połowie meczu. Niestety w drugiej odsłonie na pięć sekund do końca meczu rywale wyrównali i mecz zakończył się serią rzutów karnych. W tym elemencie gry mniej błędów popełnili nasi uczniowie i to oni będą reprezentować nasz powiat w zawodach rejonowych w Białej Podlaskiej. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4-3.

Skład reprezentacji szkoły - MAJA ROŚLIK, MARTYNA WAWRYSZUK, MAGDA GREGORUK, OLIWIA TYMON, MAJA PROKOPIUK,AGNIESZKA TERPIŁOWSKA, MARTA PIKUŁA, WIKTORIA TARASIUK, JULIA ANDROSIUK, NATALIA KRZEŚNIAK, PATRYCJA KAMIŃSKA, AMELIA KRAL, JULIA DANIELUK ORAZ KAMIL CHILUK, MIKOŁAJ LESIK, JAKUB ZASIUK, MARCEL KUBICKI, KACPER MACHNOWSKI, MATEUSZ PASTUSZUK, PATRYK TERPIŁOWSKI, DAMIAN USS, JAKUB WAWRYSZUK, SZYMON LEONIENKO, CZAREK JASZCZYK, PATRYK LEWKOWICZ.

• WYNIKI ZMAGAŃ POD TABLICAMI

01.03.2019 13:44

Zakończyli zmagania koszykarze w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dziewczęta w eliminacjach międzygminnych uległy rówieśniczkom z Piszczaca. Chłopcy po wygranym turnieju międzygminnym zmierzyli się w Konstantynowie w Finale Powiatu. Tam znacząco ulegli gospodarzom  i po walce w końcowych minutach przegrali z Łomazami

Skład chłopaków: Ignaciuk Paweł, Jakimiak Michał, Litwiniuk Krzysztof, Zaorski Czarek, Jeromin Piot Mularewicz Paweł, Rydz Wojciech, Orepuk Paweł, Pawlonka Bartek, Terpiłowski Mateusz.

Skład dziewcząt: Czerko Joanna, Kral Anna, Godlewska Magda, Dekiert Martyna, Selerska Iza, Miachalak Marta, Krynicz Zuzana, Tymon Paulina