• Rozwijamy się dla dzieci...

   11.10.2021 09:29

   Od września gabinet logopedy został wzbogacony o nowoczesny zestaw do ćwiczeń słuchowo-głosowych Forbrain. Terapia słuchowa z wykorzystaniem słuchawek Forbrain to innowacyjna forma stymulacji układu nerwowego, która wpływa pozytywnie na wiele obszarów w funkcjonowaniu dziecka. Pierwsze kroki w pracy z zestawem pokazały, że taka forma ćwiczeń przynosi dzieciom dużo radości i zwiększa ich motywację do pracy.

   D. Wójcik

  • KURATORYJNE KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2021/2022

   06.10.2021 19:35

   Jak co roku w naszej szkole organizowane są kuratoryjne konkursy przedmiotowe. Szczegółowych informacji dotyczących zakresów merytorycznych oraz organizacji konkursów na terenie naszej szkoły udzielają nauczyciele odpowiednich przedmiotów.

   Regulamin_konkursow_2021.pdf
   Zakresy_wymagan_2021.pdf
    
  • Odkrywamy i przygotowujemy potrawy naszego regionu

   04.10.2021 13:46

   W środę, 29 października 2021r. Odbyły się w naszej szkole warsztaty kulinarne dla klas trzecich. Organizatorką imprezy była pani Małgorzata Tańczuk – Danieluk. Warsztaty poprowadziły Panie z Koła Aktywnych Kobiet z Łobaczewa Małego, znane w województwie lubelskim z licznych sukcesów kulinarnych oraz zamiłowania do krzewienia kultury regionalnej. Dzieci, uczestniczące w imprezie, przygotowały potrawę tatarską "Cybulniki", wpisaną na Listę Produktów Tradycyjnych w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz regionalne pączki "Rogacze".

   Gdy potrawy były już gotowe, przyszedł czas na wspólną degustację. Zdaniem dzieci potrawy były wyśmienite!
   Uczestnicy warsztatów miło spędzili popołudnie! Rodzice nie kryli zadowolenia