• Tydzień zawodów – czas na strzał w 10!

   20.03.2021 20:06

   Szanowni Rodzice, Uczniowie.

    

   Informujemy Państwa, że w ramach akcji „Zawodowy strzał w10!” planowane jest kolejne działanie służące pomocy w wyborze dalszego etapu kształcenia dla przyszłych absolwentów szkół podstawowych oraz promocji szkół kształcących w zawodach w województwie lubelskim – „Tydzień zawodów – czas na strzał w 10!”.

    

   Rodzice i Uczniowie mogą dzwonić do szkół kształcących w zawodach, wykorzystując kontakt podany w informatorze o szkołach ponadpodstawowych województwa lubelskiego na rok szkolny 2021/2022 https://www.kuratorium.lublin.pl/informator.php .

   list_LKO_do_uczniow_i_rodzicow.pdf
  • Informacja dla rodziców dzieci z klas I i II

   Informacja dla rodziców dzieci z klas I i II

   15.03.2021 21:44

   Szanowni Rodzice, po dłuższej przerwie związanej z pandemią zostają wznowione działania w ramach "Lubelskiego programu wczesnego wykrywania, leczenia i terapii zaburzeń komunikacyjnych u dzieci rozpoczynających naukę szkolną". Przypominamy, że w ramach programu wszyscy uczniowie klas I oraz II (pod warunkiem udzielenia przez rodziców zgody) zostaną przebadani pod kątem zaburzeń słuchu, przetwarzania słuchowego, głosu i mowy. 

   Badanie będzie bezpłatne i całkowicie bezbolesne. Wyniki otrzymacie Państwo drogą elektroniczną (e-mail) do prywatnej wiadomości. W przypadku wykazania nieprawidłowości np. z zakresu przetwarzania słuchowego, otrzymacie Państwo specjalnie przygotowany zestaw ćwiczeń do pracy w domu i wskazówki dotyczące dalszego postępowania. Warunkiem koniecznym jest dokładne wypełnienie wszystkich wymaganych dokumentów i zgody, które dzieci otrzymały w kopercie. 

   Serdecznie zachęcam do przystąpienia do programu.

   W razie wątpliwości lub pytań zachęcam do kontaktu poprzez e-dziennik.

    koordynator projektu-D. Wójcik