• CHOINKA W RYTMIE DISCO

05.02.2024 21:31

26 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa, w czasie której o dobrą muzykę zadbał pan Piotr Skolimowski.

Przy wsparciu Wiktora i Jakuba świetnie się bawiliśmy. Dodatkowe atrakcje uczniom klas I – III zapewniły starsze koleżanki, które przygotowały wspólne zabawy i układy taneczne. Tańcząc w blasku świateł, wszyscy mogliśmy się poczuć jak na prawdziwej dyskotece.

AS

• Sentencja łacińska na styczeń

14.01.2024 21:11

Julia Szelest, Malika Kaliszuk, Zofia Czapska, Lidia Parzyszek

• Dary do Domu Dziecka w Maniach.

03.01.2024 21:45

W dniu 18.12.2023r. dostarczono do Domu Dziecka w Maniach prezenty, dla dzieci których darczyńcami były dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej z Terespola.

Prezentów była tak duża ilość, że wystarczyło ich na obdarowanie dzieci z placówek w Maniach, Szachach, Komarnie oraz Janowie Podlaskim.
      Nasi uczniowie biorący udział w innowacji pedagogicznej „Sztuka emocji” realizując kolejny etap mogły doświadczyć czym jest „ZACHWYT” oglądając zdjęcia i film z Domu Dziecka, widziały zadowolenie i zachwyt mieszkańców Domu Dziecka. Opisywana emocja udzieliła się również naszym uczniom, którzy poczuli moc sprawczą z obdarowania innych potrzebujących.
      W imieniu dyrekcji, pracowników i podopiecznych Domu Dziecka składamy serdeczne podziękowania wszystkim DARCZYŃCOM.