• Microsoft Office 365

21.03.2019 09:21

• SUPER DZIEWCZYNKI Z TERESPOLSKIEJ JEDYNKI…

17.03.2019 17:20

8 marca, w ten szczególny dzień, męska część Samorządu Uczniowskiego potwierdziła ten fakt, obdarowując każdą młodą damę z Terespolskiej Jedynki specjalną przypinką z hasłem SUPER DZIEWCZYNKI Z TERESPOLSKIEJ JEDYNKI. Natomiast Panie, pracujące w szkole, otrzymały kwiatki i specjalne upominki, które stały się podróżą do przeszłości i pretekstem do wspomnień.

AS

• WYCIECZKA KLAS II DO WARSZAWY

15.03.2019 21:11

Uczniowie  klas drugich, w tym roku rozpoczęli ferie zimowe wycieczką do Warszawy. Dzieci obejrzały w Teatrze Polskim spektakl „Królowa Śniegu”, następnie zwiedzały Stare Miasto. Kolejnym punktem programu był Polski Komitet Olimpijski, gdzie oprócz zwiedzania Muzeum Olimpijskiego, warsztatów sportowych i konkursów uczniowie uczestniczyli w uroczystości Ślubowania kadry olimpijskiej juniorów wyjeżdżających na XIV Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy rozgrywany w Sarajewie. Uczestnicy wycieczki wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.