• Piątek dniem wolnym dla szkoły podstawowej. Przedszkole pracuje normalnie!

10.04.2019 11:05
      W piątek, z powodu egzaminu gimnazjalnego z języków obcych, szkoła podstawowa nie ma zajęć lekcyjnych. Przedszkole pracuje według planu.
    • W środę przedszkole i szkoła pracuje normalnie!

09.04.2019 14:25
      Przypominamy o informacji podanej już we wtorek - środa jest normalnym dniem pracy tak przedszkola jak i szkoły. Podobnie czwartek i piątek. Są tylko zmiany w planach lekcji związane z obecnością nauczycieli w komisjach nadzorujących na egzaminach.
    • Ważne informacje na wtorek i środę w związku ze strajkiem nauczycieli.

08.04.2019 13:54
      W związku z akcją strajkową i wynikami przeprowadzonego referendum również 9 kwietnia zajęcia edukacyjne w szkole są odwołane.  Nie ma możliwości zapewnienia uczniom ciągłości zajęć lekcyjnych, ale będzie zapewniona opieka świetlicowa w godzinach 7.30-15.30. Każde dziecko, które we wtorek, 9 kwietnia przyjdzie do szkoły lub przedszkola, będzie objęte opieką wychowawczą.
      W środę egzaminy gimnazjalne i zajęcia lekcyjne będą odbywały się normalnie, według planu.
                                                                                                         Dyrektor Zenon Iwanowski
    • Ważne informacje związane z akcją strajkową w oświacie.

05.04.2019 14:40
      Szanowni Państwo,

W związku z akcją strajkową i wynikami przeprowadzonego referendum 8 kwietnia zajęcia edukacyjne w szkole będę zawieszone.  Nie ma możliwości zapewnienia uczniom higienicznych i bezpiecznych warunków nauki, ale będzie zapewniona opieka świetlicowa w godzinach 7.30-15.30. Każde dziecko, które w poniedziałek, 8 kwietnia przyjdzie do szkoły, będzie objęte opieką wychowawczą.
      Na bieżąco będziemy Państwa informować o podejmowanych decyzjach. Prosimy o śledzenie wiadomości w e-dzienniku i na stronie internetowej szkoły.

Dyrektor Zenon Iwanowski
    • Konkurs na zbiórkę elektrośmieci.

04.04.2019 14:32
      Przypominamy o zbiórce elektrośmieci. Można je przywozić i zostawiać na asfaltowym placu szkolnym (przy budynku małej sali gimnastycznej).