• Dni Otwarte

19.06.2017 19:11

Prowadzone w naszym przedszkolu w dniach 07.06-09.06.2017r. "Dni Otwarte" gromadziły rodziców i dzieci chętne do integrowania się ze starszymi przedszkolakami. W trakcie spotkań z Panią Dyrektor, nauczycielami, dziećmi w czasie zabaw nawiązywały się indywidualne relacje. "Nowe" dzieci poznawały przedszkole, plac zabaw, rozmawiały z paniami i przedszkolakami. Wspólne zabawy, spotkania, tańce integracyjne tworzyły ciepłą, miłą atmosferę w pierwszych kontaktach z przedszkolem.

Miło nam będzie spotkać się we wrześniu.

Zapraszamy !!!

Marzenna Grygorowicz

• Święto Konstytucji 3 Maja

01.05.2017 17:08

Dnia 28.04.2017r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja i Święta Flagi. Pod opieką wychowawczyń dzieci 3 i 4 letnie przygotowały program artystyczny. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego odśpiewania hymnu państwowego. W pięknej scenerii z narodowymi symbolami dzieci mówiły wiersze oraz zaśpiewały pieśni "Dzień dobry biały ptaku", "Jestem Polką i Polakim". Zaproszony gość ze Straży Granicznej, pan Wojciech Sapiecha opowiedział dzieciom i pokazał film o ich ciekawej i odpowiedzialnej pracy.

Marzenna Grygorowicz

• Warsztaty Wielkanocne z rodzicami

11.04.2017 21:17

Święta Wielkanocne to najradośniejsze, najbardziej wiosenne i pachnące święta. Dnia 07.04.2017r. nadarzyła się najwspanialsza okazja do spotkania się maluchów ze swoimi rodzicami. Dzieci z grupy 3-latków przygotowały krótki występ "Wiosenno-Wielkanocny", przebrane za pszczółki i niedźwiedzie ładnie zaśpiewały i zatańczyły. Potem było wspólne ozdabianie, malowanie "Wielkanocnego Króliczka". Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały słodkie zajączki i jajka.

Kochani Rodzice dziękujemy Wam za zaangażowanie oraz twórczą współpracę ze swoimi pociechami.

M. G.

• Wielkanocne zwyczaje

11.04.2017 20:57

Czterolatki dnia 07.04.2017r. poznały zwyczaje wielkanocne. Improwizowały ruchem, gestem wierszyk "Stół wielkanocny". Bawiąc się świetnie w specjalnie przygotowanych czapeczkach i scenerii roztrzygnięty też został konkurs "Najpiękniejsza palma wielkanocna". W przygotowanie konkursu zaangażowali się wspanialenasi rodzice i nauczyciele.

Ilona Szczepańska-Huk