• "Dni Otwarte"

19.06.2016 15:21

W dniach 15-17 czerwca 2016r. w Przedszkolu Miejskim odbyły się "Dni Otwarte". Gościliśmy przyszłych przedszkolaków wraz z rodzicami. Odbyło się spotkanie organizacyjne z panią dyrektor, która przekazała niezbędne informacje dotyczace funkcjonowania placówki. Dzieci obejrzały przedstawienie, tańczyły wspólnie z rówieśnikami i uczestniczyły w konkurencjach sportowych oraz zabawach. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas pozwoli na szybką adaptację.

• "Marchewkowy Dzień"

15.06.2016 19:02

W dniu 15 czerwca 2016 r w naszym przedszkolu w ramach projektu "Kształtowanie i rozwój postaw proekologicznych społeczności lokalnej miasta Terespol", odbył się konkurs
      pt. "Marchewkowe stworki". Dzieci wraz z wychowawcami grup wykonały przepiękne marchewkowe cuda, soczki i różne kompozycje. Każdy z uczestników w nagrodę otrzymał kubek pysznego soczku i drobny upominek.

• "Pracowita pszczółka"

31.05.2016 18:31

Dnia 30 maja 2016r  w naszym przedszkolu został roztrzygnięty konkurs  pt."Pracowita pszczółka"organizowany w ramach projektu: "Rozwój postaw proekologicznych społeczności lokalnej miasta Terespol". Dzieci wraz z nauczycielami aktywnie przystąpiły do konkursu wykonując w grupach pomysłowe pszczółki  oraz domki dla owadów  z odpadów i materiałów ekologicznych. Wszystkie prace zostały nagrodzone, każda grupa otrzymała nagrody : lornetki, lupy, pudełka do obserwacji owadów, powiększające oczy pająka , latarki oraz ksiązki o przyrodzie. Dzięki otrzymanym nagrodom dzieci będą  mogły się bawić w  małych przyrodników.

Ilona Szczepańska-Huk
    • Teatrzyk kukiełkowy pt. " Leśna opowieść".

23.05.2016 21:18

Dnia 18. 05. w naszym przedszkolu dzieci z grupy 5-latków przedstawiły młodszym przedszkolakom teatrzyk kukielkowy pt. "Leśna opowieść". Przedszkolaki dzięki występowi kolegów dowiedziały się jak wyrzucanie śmieci do lasu zagraża środowisku naturalnemu i zwierzętom.

Ilona Szczepańska-Huk
    • Konkurs na fascynującą figurkę z wosku.

16.05.2016 19:14

Dnia 12 maja w przedszkolu odbył się konkurs na fascynującą figurkę z wosku dla dzieci 5- letnich. Pięciolatki  miały okazję poznać właściwości wosku i wykonać z niego figurki. Wszystkie prace zostały wyróżnione i nagrodzone. Każdy uczestnik otrzymał drobny upominek w postaci kolorowego długopisu.Konkurs zakończył się  zadowoleniem dzieci nagrodzonych brawami swoich wychowawców.