• Konkurs "Najpiękniejsza pisanka"

23.03.2016 18:17

Dnia 22 marca 2016r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na "Najpiękniejszą pisankę". Dzieci z pomocą rodziców wykonały 49 pięknych, kolorowych pisanek.

Wyróżniono 3 prace:

I miejsce - Bartosz Panasiuk
      II miejsce - Jakub Dmitruk
      III miejsce - Mikołaj Ferens

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

• Teatrzyk ekologiczny

24.03.2016 21:37

Dnia 15 marca 2016r. w sali gimnastycznej przy ZSP nr 1 w Terespolu odbył się teatrzyk pt. " O czym szumią drzewa?" związany z tematyką ekologiczną w ramach projektu "Kształtowanie i rozwój postaw ekologicznych społeczności lokalnej miasta Terespol". Projekt ruszył w marcu i będzie trwał do września 2016r.
      Dzieci podczas tego projektu w poszczególnych miesiącach zapoznają się z  edukacją proekologiczną, poznają skutki niewłaściwego gospodarowania odpadami oraz kształtują nawyki i postawy, które będą miały swoje odbicie w dorosłym życiu.

Ilona Szczepańska-Huk