• Dzień Misia

01.12.2016 20:44

Dnia 25 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi pluszakami. Opowiadały o swoich maskotkach, śpiewały piosenki o misiu oraz wspólnie obejrzały bajkę "Miś Uszatek". Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych, misiowych tańcach oraz konkursach. W dalszej części uroczystości został rozstrzygnięty konkurs "Szyjemy Misia". Zwyciężcami konkursu zostali: I miejsce Zosia Poleszczuk z gr. 0, II miejsce zajął Jakub Szymanowski z gr. 5-latków, zaś III miejsce przypadło Filipowi Sawickiemu z gr. 0. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za aktywny udział w konkursie. Wszystkie misie były piękne.

J.P.

01.12.2016 20:52

25.XI.2016r. młodsze grupy przedszkolne odwiedził pluszowy miś. Dzieci świetnie bawiły się i śpiewały z misiem Teddy.

Przedszkolaki uczestniczące w konkursie "Szyjemy Misie - dzieci z rodzicami" otrzymały dyplomy i upominki. Wszystkie uszyte misie były piękne.

I miejsce - Hania Bednarzak

II miejsce - Gabrysia Wójcik

III miejsce - Ewa Wiśniewska

Urszula Korycińska
      Ilona Białowąs

• "11 listopada - Święto Niepodległości"

11.11.2016 14:34

Dnia 10 listopada 2016r. dzieci z grupy VI 5-latków przedstawiły inscenizację słowno - muzyczną z okazji Święta Niepodległości. Wszyscy w skupieniu wysłuchali wierszy i pieśni patriotycznych. Przedszkolaki wraz z paniami wychowawczyniami przybliżyły rys historyczny utraty niepodległości, wydarzeń z okresu zaborów, a następnie odzyskania niepodległości. Barwy narodowe, godło, hymn oraz własnoręcznie wykonane kwiatki w barwach narodowych podkreśliły patriotyczny charakter uroczystości.

Katarzyna Nowacka

• "Bądź widoczny na drodze!"

11.11.2016 13:59

Dnia 10.11.2016r. nasze przedszkole odwiedził pan Burmistrz Jacek Danieluk oraz pan Marian Głuszczuk - Komendant Policji w Terespolu. Pan policjant przeprowadził pogadankę na temat prawidłowego poruszania się po chodnikach i drogach naszego miasta. Zwrócił także uwagę jak należy prawidłowo przechodzić przez przejście dla pieszych. Dzieci w nagrodę otrzymały pamiątkowe odblaski oraz bransoletki na rękę, aby mogły być widoczne i bezpieczne na drodze.

• Śpiewamy z Jesienią

30.10.2016 21:59

Dnia 28.10.2016r. młodsze dzieci przedszkolne uczestniczyły w zabawach integracyjnych "Śpiewamy z Panią Jesienią". W trakcie zabaw ze śpiewem został roztrzygnięty konkurs "Obrazek liśćmi malowany". Wszystkie prace były bardzo starannie wykonane. Za udział w zabawach i konkursie dzieci degustowały ekologiczne czipsy i cukierki wykonane z rodzicami, na zajęciu otwartym w grupie czterolatków.

Z dziećmi świetnie bawiły się panie.

Koordynatorem zabaw była

Urszula Korycińska