• Moja ulubiona bajka na dobranoc

   13.07.2017 22:48

   Konkurs plastyczny przeprowadzony w grupie II 3-latków "Moja ulubiona bajka na dobranoc" był podsumowaniem realizowanego w grupie programu "Kraina baśni i bajek". Wszystkie dzieci, które brały udział w konkursie otrzymały nagrody. Gratulujemy dzieciom i rodzicom pomysłowości i pięknie wykonanych prac.

   Marzenna Grygorowicz 

  • Wycieczka do Straży Pożarnej

   19.06.2017 18:56

   Dnia 09.06.2017r. przedszkolaki z grupy II 3-latków wybrały się na wycieczkę do OSP w Terespolu, aby zobaczyć jak wygląda praca strażaków. Dzięki życzliwości Pana Jarockiego dzieci mogły obejrzeć sprzęt pożarniczy oraz samochód strażacki. Wysłuchały również opowieści o trudnej, odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy strażaków oraz akcjach ratowniczo-gaśniczych. Niebywałą atrakcją było lanie wody, możliwość przymierzenia hełmu strażackiego oraz wejście do wozu.

  • Gr.I 3-latków na wycieczce

   09.06.2017 22:22

   Dnia 1 czerwca 2017r. z okazji Dnia Dziecka wszystkie grupy przedszkolne (3,4-ro latki) pojechały na wycieczkę do Ośrodka Sportu i Rekreacji "Wiosenny Wiatr" w Woskrzenicach. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: przejazd bryczką, przejazd na koniku, ścianka wspinaczkowa, zjazd na tyrolce oraz plac zabaw i trampoliny. Po wspólnych zabawach na dzieci czekała pyszna zupa oraz kiełbaski z grilla. Do domu wróciliśmy zmęczeni ale bardzo szczęśliwi smiley.

   Renata Bednarzak 

  • Dzień Mamy i Taty

   09.06.2017 21:23

   W dniu 26.05.2017r. w grupie II 3-latków odbyło się uroczyste spotkanie dla mam i tatusiów z okazji ich święta. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki a na koniec złożyły najgorętrze życzenia. Rodzice byli zadowoleni i wzruszeni, ściskali swoje pociechy i dziękowali za prezenty. Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze.

   Marzenna Grygorowicz  

  • Malowanie kredą

   22.05.2017 22:11

   Przyszedł maj i nareszcie na dworze zrobiło się ciepło. Korzystając z tej okazji dzieci z grupy I 3-latków wyszły na plac przedszkolny, żeby porysować kredą. Piękne malunki mogliśmy podziwiać na parkingu przed przedszkolem. Radości z rysowania i malowania nie było końca.

   R. B.