• Malowanie kredą

22.05.2017 22:11

Przyszedł maj i nareszcie na dworze zrobiło się ciepło. Korzystając z tej okazji dzieci z grupy I 3-latków wyszły na plac przedszkolny, żeby porysować kredą. Piękne malunki mogliśmy podziwiać na parkingu przed przedszkolem. Radości z rysowania i malowania nie było końca.

R. B.

• Moje ulubione danie

22.05.2017 21:39

Do grupy 3-latków zaproszono na zajęcia mamy: Szymona K., i Nikoli B., które przyniosły ze sobą  "Książki Kucharskie" przeczytały wybrany przez siebie przepis, pokazały obrazki, opowiedziały też o swoich ulubionych daniach. Następnie dzieci pod opieką mam z wielkim zapałem samodzielnie zrobiły kanapki oraz przepyszny deser z galaretki, który niesamowicie smakował.

Marzenna Grygorowicz

• Wyjście do biblioteki

22.05.2017 21:22

W piątek 19 maja trzylatki z grupy II odwiedziły szkolną bibliotekę. Dzieci miały okazję obejrzeć bogaty księgiozbiór przeznaczony specjalnie dla nich oraz poznały pracę Pani bibliotekarki. Ponadto przedszkolaki wysłuchały bajki o Franklinie i z wielkim zainteresowaniem oglądały ciekawe książki. Dziękujemy Pani bibliotekarce za poświęcony nam czas.

Marzanna Grygorowicz

• Bajki, bajeczki...

26.03.2017 19:14

W dalszym ciągu rozwijając zainteresowania czytelnicze, wyobraźnię i aktywność twórczą dzieci 3-letnich ich rodzice bardzo chętnie włączają się czytając im bajki, baśnie i opowiadania. Mama Niny Trebik przeczytała bajki Brzechwy -"Leń", "Skarżypyta". Mama Nikoli Beniuk i Jasia Szuta z książki "Najciekawsze bajki przedszkolaka", gdzie bohaterami są zwierzęta, pojazdy, które uczą dzieci tolerancji dla odmienności, współczucia dla innych i zrozumienia przeczytały m.in. "Dyplom dla Stefka" "Marcinek u dentysty", "Madzia i kot". W czasie czytania dzieci uważnie słuchały czytanych przez rodziców utworów.

Marzenna Grygorowicz

• "Jasełka w grupie I 3 latków"

17.01.2017 17:57

Dnia 12.01.2017r. w naszej grupie odbyła się inscenizacja słowno - muzyczno - taneczna "Jasełka". Przedszkolaki w pięknych przebraniach zaprezentowały zgromadzonym rodzicom swoje talenty aktorskie. Po przedstawieniu odbyły się warsztaty rodziców wraz z dziećmi polegające na wspólnym malowaniu figurek gipsowych. Radości nie było końcasmiley. Piękne i kolorowe prace zostaną wręczone babciom i dziedkom z okazji zbiżającego się ich święta.

Renata Bednarzak

Ilona  Białowąs