• Najważniejsza dobra zabawa

21.10.2019 20:19

17 października w grupie 3-latków Krasnali odbyły się warsztaty plastyczno-techniczne. Dzieci wspólnie z rodzicami tworzyły piękne kompozycje do ktorych wykorzystano różnorodne materiały plastyczne jak i przyrodnicze. Dzięki wspólnej kreatywności rodziców i dzieci powstały jesienne skrzaty, ludziki, ptaszki i inne śmieszne cudaki. Powyższe warsztaty miały na celu integrację dzieci w grupie, wzmocnienie więzi rodzinnych oraz rozwijanie wyobraźni i umiejętności plastyczno - technicznych.

K. Nowacka

• Zabawy inspirowane jesienią w grupie Krasnali

21.10.2019 20:09

Jesień to barzdzo kolorowa i bajeczna pora roku. Tak tez było u nas w grupie 3-latków. W piątek Krasnale przyszły do przedszkola w ulubionych kolorach jesieni a więc było czerwono, żólto, pomarańczowo... Odpowiedni jesienny wystrój sali, muzyka stworzyły dzieciom możliwość do wspólnej zabawy. Kolorowe balony, bibuła, warzywa sprawiły, że przedszkolaki mogły wyrazić siebie i swoją kreatywność w zabawach, tańcu i pracach na podstawie materiału przyrodniczego. Dzięki tym zabawom Krasnale utrwaliły swoje wiadomości dotyczące pory roku oraz kształtowały swoją inwencję twórczą i poczucie rytmu.

K. Nowacka

• Święto Dziadków w gr.3-latków

23.02.2019 14:00

Dzień Babci i Dziadka to szczególne święto w przedszkolu. Przybyłych gości powitały uśmiechnięte przedszkolaki, które w okolicznościowej inscenizacji wyraziły miłość i szacunek do dziadków. Wspólna zabawa i słodki poczęstunek umiliły uroczystość.

• Kolędowanie w gr.3-latków

23.02.2019 13:54

W grudniu w gr.3-latków odbyło się wspólne kolędowanie. Dzieci wraz rodzicami dekorowały pierniczki. Wysłuchały opowiadania o choince, poznały tradycje świąteczne. Zaangażowanie dzieci w dekorację ciastek, wspólne śpiewanie kolęd i zapach pierniczków wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój.

• Cudownych rodziców mam . . .

23.05.2018 22:33

22 maja w grupie 3- latków odbyła się uroczystość Dnia Mamy i Taty. Jest to jedna z najważniejszych uroczystości w przedszkolu. Dzieci wraz panią Iloną Szczepańską-Huk przygotowały z tej okazji piękną inscenizację. Z przejęciem recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Następnie wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane prezenty. Wspólne zabawy ze śpiewem i tańce dostarczyły wszystkim wiele radości. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Impreza była bardzo udana.